HİKAYEMİZ

Yıl 1999. Bu yılın bütün hayatıma yön vereceğini henüz bilmiyordum. Tercüman olarak katıldığım bir etkinlik sayesinde, bir yurt dışı eğitim danışmanlık firmasında yarı zamanlı olarak iş bulmuştum. Her şey güzeldi. Aynı zamanda, Kanada’ya yüksek lisans başvurumu yapmıştım ve kabul edilmiştim. Hedef, üniversite biter bitmez Kanada’ya gitmekti.

Planlar bir anda değişti. 2000 yılıydı. Kendi danışmanlık şirketimi kurdum. Sonrası uzun çalışma saatleri, yurt dışı seyahatleri ve birbirinden tatlı öğrenciler. Şanslıydım çünkü zamanla bu yolculukta benimle aynı heyecanı paylaşan nitelikli bir ekibim oldu.

2000’den bugüne, WESTEDU ismiyle heyecan ve tutkuyla dolu bir yolculuk başladı. 5000’den fazla öğrencinin; akademik geçmişine, yeteneklerine, kariyer hedefine, kişisel beklentilerine ve bütçesine uygun eğitime erişimini sağladık. Elde ettiğimiz sonuç; her zaman, güven, memnuniyet ve mutluluk oldu.

Peki, bu sonuca nasıl ulaşıyoruz? Sizleri anlamak için dinliyoruz. Sizi anlarsak ve beklentilerinizi doğru tespit edebilirsek faydalı olabileceğimizi biliyoruz. Bu yüzden farklılıklarınızı önemsiyoruz. Farklı hedefler, bütçeler ve yenilenen beklentilere cevap verebilmek için deneyimlerimiz ışığında belirlediğimiz, dünyanın en seçkin okul ve eğitim programlarını sizlere sunuyoruz. Hiç durmadan yenilerini ekliyoruz.

Aynı anlayış ile sürekli daha iyiyi hedefleyerek yola devam. Ben ve ekibim, sizinle tanışmayı dört gözle bekliyoruz.

 

Kurucu

 
NACAC
Quality English
English UK
ICEF
Wyse Travel