DİL EĞİTİMİ

İNGİLTERE | AMERİKA | KANADA | İRLANDA | MALTA | İSVİÇRE | ALMANYA | FRANSA | İSPANYA | İTALYA

Yurt dışında dil eğitimi farklı amaçlara ve bütçelere yönelik olarak farklılık göstermektedir. Örneğin; yurt dışında dil eğitimi sonrası yurt içi veya yurt dışı üniversite eğitimine devam edecek öğrenciler akademik dil programları veya sınav hazırlık programlarından fayda sağlarlar. Özel bir alanda dil yeteneğini artırmak isteyenler ise iş, hukuk, turizm, tıp İngilizcesi gibi alanlarda eğitim alarak hedeflerine ulaşabilirler.

Kişiye veya gruba, ihtiyaç duyulan herhangi bir konuda (Suç bilimi, Hastane Yönetimi, Denizcilik Hukuku… vb.) özel olarak hazırlanmış ders içerikleri ile istenilen tarih ve sürede tasarlanır.

Dil eğitimi almaya karar verdiğimde başvurduğum WESTEDU Eğitim Danışmanlığı, bana okul, ülke ve şehir seçimimde yardımcı oldu. Beklentilerime ve bütçeme uygun olan Toronto şehrine yerleştikten sonra da bana destek olmaya devam ettiler.

– Genel İngilizce

Her yaş ve seviyede öğrenciye sunulan, her hafta başlangıç imkanı ile tüm temel dil becerilerini (dinleme, okuma, yazma, konuşma) geliştirmeyi hedefleyen eğitim programlarıdır.

– İş İngilizcesi

Dilde seviye arttırma yoluyla kariyer gelişimine destek sağlayan eğitim programlarında katılımcılar işletme, yönetim, hukuk, medya, tıp veya bilişim gibi farklı sektörlere yönelik İngilizce eğitimi alırlar. İsteğe bağlı olarak grup halinde düzenlenebildiği gibi bireysel seçenekler de mevcuttur.

– Farklı Diller

İngilizce haricinde diğer dillerde (İtalyanca, Almanca, İspanyolca vb.) eğitim almak ve dil öğrenmek isteyenler için tasarlanmış dil eğitim ve kültür programlarıdır.

– Sınav Hazırlık

TOEFL, IELTS, GRE, GMAT gibi sınavlarda, sınav skorlarını yükseltmek isteyen öğrencilerin sınav stratejileri ve becerilerini geliştirdikleri eğitim programlarıdır.

– 30+

30 yaş ve üzeri katılımcıların kendi yaşıtlarıyla birlikte her seviyede ve farklı ihtiyaçları karşılamaya yönelik İngilizce eğitimi aldıkları eğitim programlarıdır.

– İngilizce + İş Tecrübesi

İngilizce eğitiminin ardından bir şirkette staj imkanı sunan bu eğitim programlarında katılımcılar yurtdışında iş tecrübesi edinerek iş dünyasına giriş yaparlar.

 
NACAC
Quality English
English UK
ICEF
Wyse Travel