KAPLAN INTERNATIONAL KAPLAN INTERNATIONAL

 Kaplan International 2015 Promosyonu!

LONDON MERIDIAN COLLEGE LONDON MERIDIAN COLLEGE

  • 0 Yorum

 LONDON MERIDIAN COLLEGE SONBAHAR PROMOSYONU!

CALIFORNIA STATE UNIVERSITY, SAN MARCOS CALIFORNIA STATE UNIVERSITY, SAN MARCOS

  • 0 Yorum

 The American Language and Culture Instıtute – ALCI California State University San Marcos’da uluslararası öğrenciler için birçok İngilizce programı sunar. Her yıl değişik ülkelerden 100’den fazla öğrenciyi ağırlar. Öğretim görevlilerinin hepsi master derecesine sahip tecrübeli eğitmenlerdir. Sınıf mevcudu ortalama 15 kişidir.

UC Davis Extension Uluslararası Eğitim Merkezi UC Davis Extension Uluslararası Eğitim Merkezi

  • 0 Yorum

Uluslararası öğrenciler için mükemmel bir donanıma sahip olan Davis sürekli eğitim merkezi, gerek eğitim alanında gerekse dünya vatandaşı olma yolunda fırsatlar sunmakta ve yaşam boyu sürebilecek yeni arkadaşlıklar edinmenize olanak sağlamaktadır. Davis, ileri görüşlü, sosyal  olarak  yenilikçi, çevreye  duyarlı, bilinçli ve yaratıcı bir nüfusa  sahiptir. Amerika Birleşik Devletlerinin "bisiklet başkentidir".   Davis, çeşitli, dinamik ve misafirperver bir topluma sahiptir.

MENTOR MENTOR

  • 0 Yorum

 Mentor DİL OKULU LOS ANGELES

Embassy English Embassy English

 Embassy English Türkiye promosyonu!

St. GILES INTERNATIONAL St. GILES INTERNATIONAL

 St. Giles International Türkiye Promosyonu!

KAPLAN INTERNATIONAL KAPLAN INTERNATIONAL

  • 0 Yorum

TOBB Üniversitesinde buluşalım.

IH DUBLIN IH DUBLIN

International House  World Organizations Dil Okulları dünya üzerinde 50 'den fazla ülkede, 150'den fazla okulda dil eğitimi ve İngilizce öğretmenleri için eğitim programları sunmaktadır. EAQUALS & ACELS akreditasyonuna sahip yetkili Cambridge sınav merkezidir.  

IH Dublin'de İngilizce dil eğitimi ve Teacher Training kursları konusunda mükemmel bir merkezdir. Okulun merkezi, Trinity College ve Grafton Street'in yanında, Dawson Caddesin'dedir. 

KAPLAN DUBLIN KAPLAN DUBLIN

  • 0 Yorum

 40 yılı aşkın süredir eğitim veren uluslararası Amerikalı eğitim kuruluşu Kaplan International Colleges ana dili İngilizce olan 8 ülkede, ABD, İngiltere, İrlanda, Kanada, Avustralya, Yeni zelanda, Malta ve Güney Afrika'da 45'in üzerinde dil okulu ile hizmet vermektedir. Akreditasyonları; ACCET, AAIEP, TESOL, NAFSA.

LONDON MERIDIAN COLLEGE LONDON MERIDIAN COLLEGE

  • 0 Yorum

Genel İngilizce kurslarında %15 indirim fırsatından yararlanın!  12 hafta Genel İngilizce kursu  625 GBP! 24 hafta Genel İngilizce kursu 1148 GBP! 14 hafta ve üzeri kayıt yaptıran öğrencilere Londra içi ulaşım ücretlerinde ayrıca %30 indirim sunulmaktadır! 

 
 
 

EC BRIGHTON, OVINGDEAN HALL İNGİLİZCE YAZ OKULU EC BRIGHTON, OVINGDEAN HALL İNGİLİZCE YAZ OKULU

  • 0 Yorum

 10-17 yaş öğrencileri için Brighton, Ovingdean Hall College yaz okulu.Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×