CALIFORNIA STATE UNIVERSITY, SAN MARCOS CALIFORNIA STATE UNIVERSITY, SAN MARCOS

  • 0 Yorum

 The American Language and Culture Instıtute – ALCI California State University San Marcos’da uluslararası öğrenciler için birçok İngilizce programı sunar. Her yıl değişik ülkelerden 100’den fazla öğrenciyi ağırlar. Öğretim görevlilerinin hepsi master derecesine sahip tecrübeli eğitmenlerdir. Sınıf mevcudu ortalama 15 kişidir.

UNIVERSITY OF CALIFORNIA DAVIS UNIVERSITY OF CALIFORNIA DAVIS

  • 0 Yorum

UC Davis, International Law Programs, Uluslararası Hukuk Programları

Master of Law (LL.M.)

Summer International Commercial Law LL.M.

UC Davis Extension Uluslararası Eğitim Merkezi UC Davis Extension Uluslararası Eğitim Merkezi

  • 0 Yorum

Uluslararası öğrenciler için mükemmel bir donanıma sahip olan Davis sürekli eğitim merkezi, gerek eğitim alanında gerekse dünya vatandaşı olma yolunda fırsatlar sunmakta ve yaşam boyu sürebilecek yeni arkadaşlıklar edinmenize olanak sağlamaktadır. Davis, ileri görüşlü, sosyal  olarak  yenilikçi, çevreye  duyarlı, bilinçli ve yaratıcı bir nüfusa  sahiptir. Amerika Birleşik Devletlerinin "bisiklet başkentidir".   Davis, çeşitli, dinamik ve misafirperver bir topluma sahiptir.

UNIVERSITY OF CALIFORNIA, SAN DIEGO (UCSD) UNIVERSITY OF CALIFORNIA, SAN DIEGO (UCSD)

  • 0 Yorum

  San Diego, ABD’nin Güneybatısında, Jashua Tree National Park, the Grand Canyon National Park ve Las Vegas gibi heyecan verici aktiviteler için ideal bir başlangıç noktasıdır.Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×