Devry logo

DeVry University 1931 yılında kurulmuştur.

52.000 öğrenci kapasitesine sahiptir. Amerika’da Arizona, California, Colorado, Florida, Georgia, Illinois, Indiana, Maryland, Missouri, Nevada, New Jersey, New York, North Carolina, Ohio, Pennsylvania, Texas, Virginia, Washington ve Wisconsin eyaletlerindeki çeşitli kampüslerinde eğitim vermektedir.

Önlisans Düzeyindeki Bölümlerden Bazıları :

    Muhasebe, Elektronik ve Bilgisayar Teknolojileri, Web Grafik Tasarımı.

Lisans Düzeyindeki Bölümlerden Bazıları :

    İşletme, Biomedikal Mühendisliği, Klinik Laboratuar Bilimleri, Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri, Elektronik Mühendisliği, Oyun ve Similasyon Programcılığı, Network ve İletişim Yönetimi.

Lisansüstü Düzeyindeki Bölümlerden Bazıları :

    Eğitim Teknolojileri, Elektirk Mühendisliği, MBA, Muhasebe ve Finansal Yönetim, İnsan Kaynakları Yönetimi, Bilişim Sistemleri Yönetimi, Network ve İletişim Yönetimi, Proje Yönetimi, Kamu Yönetimi.

Lisans başvurusu yapmak için neler gereklidir? 
Eksiksiz olarak doldurulmuş Lisans Başvuru Formu, mezun olunan lisenin resmi transkript belgesi, Mezun olunan liseden alınacak 2 referans mektubu, SAT ve/veya ACT sınav skorunu belgeleyen resmi rapor, TOEFL sınav skorunu belgeleyen resmi rapor, başvuru ücreti ve niyet mektubu okula başvuru yapmak için şarttır.

Kabul Şartları : 
Kabul şartları bölümden bölüme farklılık göstermekle birlikte en az 2,0/4 genel not ortalaması ve en az 500PBT/173CBT/61iBT TOEFL skoru lisans ve lisansüstü eğitim için minimum koşullardır.

Konaklama :
Duquesne Üniversitesi yurtlarında; tek kişilik, 2,3 ve 4 kişilik odalarda konaklama imkanı vardır.

0 Yorum:


  •  yazmış:


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×