MBA eğitimi, kişilere uzmanlık derecesinde işletme eğitimi verir ve amacı; geleceği gören, deneyim kazandırılmış yöneticiler yetiştirmektir..
 
MBA Birliği (The Assocation of MBAs)’nin yaptığı araştırmalar gösteriyor ki, MBA mezunları; bekledikleri yüksek maaş seviyelerine ulaşmışlar, ya çalıştıkları firmalarda yüksek mevkilere atanmışlar ya da diğer firmalara transfer olarak amaçladıkları pozisyonlara ulaşmışlardır.
 
MBA eğitimi kısaca sizlere CV’nize ekleyeceğiniz muhteşem özelliklerden çok daha fazlasını sunar. Büyük firmaların aradığı değerli bireyler haline gelirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için geçmeniz gereken en büyük kapıları aralar.
 
Günümüzde büyük firmalarda orta derece yöneticilik seviyesinde istihdam olan bir kişinin yüksek derece yöneticilik seviyelerine yükselmesinin en kolay ve sağlam yolu MBA eğitiminden geçmektedir.
 
MBA Eğitimi, ciddi yatırım gerektirmektedir. Fakat bu yatırımla kazanılacak kariyer, daha iyi iş ve maaş olanakları yapacağınız yatırım kararınızda en önemli etken olmaktadır.
 
Westedu Uluslararası Eğitim Danışmanlığı; sizlere, en yüksek avantajlara sahip olacağınız, kişiye en uygun MBA programını seçme sistemiyle yardımcı olmaktadır.

0 Yorum:


  •  yazmış:


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×