University of California, Davis, dünyanın rakipsiz kamu üniversiteleri sistemlerinin bir parçası olmasının yanı sıra, zirvede bulunan,araştırma ve geliştirme alanında son derece gelişmiş, ülkenin  sayılı kamu üniversitelerinden  bir tanesidir. Amerika Birleşik Devletleri Üniversiteleri  arasında, University  of California, Davis, topluma destek bazında  16., araştırma giderleri bazında ise 14. sıradadır. Bu kapsamlı üniversitede, her sene 35,000'den fazla öğrenci, biyoloji bilimleri, tarım, tıp, hukuk, işletme ve diğer ileri teknoloji bölümlerinde öğrenim  görmektedir.

Uluslararası İngilizce ve Mesleki Programlarda (IEPP) öğrencilere, dostça eğitmenlerin yanı sıra, onlara her defasında destek olacak, yeni düşünme yöntemlerini öğretecek ve farklı bir kültürde rahat yaşamalarını sağlayacak görevliler bulacaklardır. Öğrencilerimiz, İngilizce dilinde daha akıcı ve etkili konmacılar olup hem diğer kültürlerin çitliliğini anlayacak hem de Amerikan kültürünü daha yakından tanıyacaklardır.

SUNULAN PROGRAMLAR

YOĞUNLAŞTIRILMIŞ İNGİLİZCE PROGRAMI (INTENSIVE ENGLISH PROGRAM) - 10 HAFTA

Tüm yıl boyunca 10 haftalık dönemler halinde sunulmaktadır. Haftada 20 saat İngilizce dil eğitimi sunar. Akademik ve sosyal maçlı İngilizce öğrenmek isteyenler için ideal bir kurstur. Dil bilgisi, kompozisyon, okuma ve kelime bilgisi, dinleme ve konuşma, eleştirel düşünce, seçmeli dersler, TOEFL sınavına hazırlık, günlük ifedeler ve deyimler, sunum becerileri, iş dünyasındailetişim, teleffuz geliştirme ve akademik dinleme gibi tüm unsurlar, bu İngilizce programının ana içeriğidir. Ayrıca öğrenciler UC Davis kampüsündeki diğer öğrencilerle sosyalleşme imkanı bulurlar. 

İLETİŞİM ve KÜLTÜR PROGRAMI (Communication and Culture Program) - 4 HAFTA

BİLİM ve TEKNOLOJİ için İNGİLİZCE PROGRAMI - 4 HAFTA

ULUSLARARASI İŞLETME ALANINDA İNGİLİZCE PROGRAMI - 4 HAFTA

ÖZEL UYARLANMIŞ PROGRAMLAR

HUKUK PROFESYONELLERI İÇİN İNGİLİZCE PROGRAMI - 2 HAFTA

KONAKLAMA

AİLE YANI KONAKLAMA

KAMPÜS DIŞI KONAKLAMA

KAMPÜS İÇİ KONAKLAMA (SADECE YAZ DÖNEMİ)

0 Yorum:


  •  yazmış:


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×