25 yıllık deneyimiyle, 9 farklı dil ve 22 şehir seçeneğiyle dil eğitimi vermektedir.

Bulunduğu şehirlerin en seçkin semtlerinde modern ders metotları ve farklı eğlenceli müfredatıyla, az mevcutlu ve farklı konaklama imkanlarına ulaşabilirsiniz.

Dil Eğitim Programları

Kurs süresi sizin isteğinize bağlıdır. Uzun yada kısa dönemli kurslara katılabilirsiniz. Yurtdışında dil eğitiminin yanında tatil yaparak yada yabancı dilinizi profesyonel kariyeriniz için geliştirebilirsiniz.

Tatil Kursu: 2 saat (45′er dakikalık)
Bu kursa katılan öğrenciler genellikle tatil yapmayı birinci planda tutup aynı zamanda dil öğrenmeyi de amaçlar. Dersler günde 2 saat (45 er dakikalık) olduğu için daha fazla gezip eğlenme zamanınız olacaktır.

Standart Kurs: haftada 5 gün / günde 4 saat (45 er dakikalık)
Dil öğrenmenin yanında tatil yapmak isteyenler için uygundur. Dersler sabah olduğu için öğrenciler kültürel ve sosyal aktivitelerde bulunabilirler.

Yoğun Kurs: haftada 5 gün/ günde 6 ders (45′er dakikalık)
Sabah 4, öğleden sonra 2 ders vardır. Kısa sürede çabuk ilerlemek isteyen öğrenciler için idealdir. Öğrenciler zamanlarının büyük çoğunluğunu derslerde geçirirler.

Mini Grup Kursu: haftada 5 gün/ günde 4 ders (45′er dakikalık)
Mini grup kursları daha az mevcutlu sınıflarda ders işlemeyi isteyenler için idealdir. Sınıf maksimum 6 kişidir. Dersler sabah olduğu için öğrenciler öğleden sonra sosyal aktivitelere katılabilirler.

İş İngilizcesi Kursu: haftada 5 gün/ günde 6 ders (45′er dakikalık)
İş hayatında kullanılan kelimelerin, terimlerin ve kalıpların öğrenilmesini sağlar.

Bire Bire Kurs: haftada 5 gün / günde 2,4,6 ders (45′er dakikalık)
Tamamen öğrencilerin isteğine bağlı kişisel ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanmış bir kurstur. Öğretmenle bire bir çok yoğun bir ders biçimi sunar. Derslerin biçimi, miktarını ve hızını öğrenci belirler. Dil becerilerini çok çabuk yada yavaş yavaş geliştirmek isteyenlere yöneliktir.

Akademik Dönemli / Sınava Hazırlık Kursları
Haftada 5 gün, günde 4 saat ve her bir ders 45 dakikadır. Kurs minimum 12 haftadır.

Konaklama

Yurtta Konaklama:
Yurtta konaklama birçok harika imkanı sunar. Bunlardan en önemlisi farklı ülkelerden gelmiş öğrencilerin bir aile gibi konaklaması ve bu durumda sürekli pratik yapma imkanları vardır.

Seçtiğiniz kente göre standart yada konfor apartmanlarda konaklayabilirsiniz. Tek kişilik yada çift kişilik odaklarda konaklayıp ek ücret ödeyerek yemek servislerinden de faydalanabilirsiniz.

Otelde Konaklama:
Derslerden sonra kendilerine vakit ayırmak isteyenler için harika bir seçimdir. Tek yada çift kişilik odalarda konaklayabilirisiniz.

Aile Yanında Konaklama:
Dil öğrenmenin yanı sıra gittiğiniz ülkedeki insanların yaşam tarzlarını ve kültürlerini öğrenmeniz için en uygun yoldur. Özenle seçilmiş güvenilir ve son derece konforlu ortamda konaklama yaparsınız.

Stüdyoda Konaklama:
Kendinize ait özel odanın, banyonun ve tam donanımlı mutfağı olan bir konaklama şeklidir. İsteyen öğrenciler ek ücretle yemek servisinden faydalanabilir.

Apartman Konaklama:
Tam donanımlı mutfak ve banyo bulunmaktadır. Mutfak ve banyo aynı daireyi kullanan öğrenciler için ortaktır. Öğrenciler kendi yemeklerini kendileri hazırlarlar. Apartmanlarda tek ve çift kişilik odalar vardır.

- Standart apartman: Tam donanımlı mutfak ve banyo bulunmaktadır. Apartmanlar okulun içinde yada dışında olabilir. Bazı dil okullarında öğrenciler ücret ödeyerek yemek servislerinden faydalanabilir.

- Konforlu apartman: standart apartmanlardan daha konforlu ve daha iyi döşenmiştir. Genellikle haftada iki kez temizlik şirketi tarafından temizlenir. Bazı dil okullarında öğrenciler ücret ödeyerek yemek servislerinden faydalanabilir.

İspanyolca (Havana)

Karayip denizinin en görkemli ülkesi Küba, Meksika ve Amerikanın arasında bir cennet parçası ve Karayiplerin en büyük adasıdır.

Denizin çevrelediği Küba; Birbirinden güzel sahillere ev sahipliği yapar. Bu ülke insanlarının günlük yaşantıları, doğal güzellikleri, canlı yaşamı, misafir perverliği ve mutfağıyla harika bir ülkedir.

Havana Küba’nın ekonomi, kültür ve politik yaşamının odak noktasıdır. Kübalılar çok sıcak kanlı insanlardır ve bu nedenle kolayca kaynaşabilirsiniz. Havana’da birçok müze, anıt, saray ve tarihsel yapılar bulunmaktadır. Bu nedenle UNESCO tarafından koruma altına alınmıştır.

Festivallerde canlı müzikler eşliğinde eğlenebilir, harika geziler yapabilirsiniz.

Dil okulu kentin en önemli yerlerinden Marimar da yer almaktadır. Kentin iki tarafında harika kumsallar bulunmaktadır.

Okul Bilgileri:
Küba’nın başkenti Havana’da bulunan okul, 2001 da açılmıştır. Okulda kapsamlı modern sınıflar, video odası, Internet kullanma imkanı ve kafeteryada mükemmel bir çalışma ve dinlenme mekanıdır.

İspanyolca (PlayaDelCarmen)

PlayaDelCarmen’ de tertemiz deniz, güneş, doğa ve piramitleriyle tatil cennetidir. Alabildiğince uzanan beyaz kumlu plajları, restoranları, otelleri ve tropik iklimiyle harika bir seçenektir. PlayaDelCarmen Cancun’un 60 km güneyindedir. Burada Aztek, Maya ve diğer Orta Amerika Uygarlıklarının izlerini bulabilirsiniz. PlayaDelCarmen Maya piramitleriyle ünlüdür.

Okul Bilgileri:
PlayaDelCarmen 1997 de açılmıştır ve o zamandan beri genç ve heyecanlı ekibiyle çalışmaktadır. Dil okulu ‘’Quinta Avenida’’ en büyük ve yaya meydanında bulunmaktadır. Okuldan restoranlara, barlara, mağazalarına ve P layaDelCarmen’ in harika karayip plajlarına sadece birkaç dakika uzaklıktadırç dersler klimalı sınıflarda yada açık havalarda yapılmaktadır.

İspanyolca (Flores)

Guatemala’daki Peten Itza gölünün ortasındaki Cennet parçası bir adadır. Nüfusu 2000 kişi olan bu sessiz ada Arnavut kaldırımları, doğal, kültürel ve tarihi zenginliğiyle öğrencileri bekliyor. Tropik ormanlarında gezinti, büyüleyici El Remate kumsalında güneşlenmeye ve volkanik dağlarına tırmana bilirsiniz.

Mayalara ait Tikal ve Yaxha tarihi kentleri Floresi keşfetmeye başlamak için ideal noktalardır.

Okul Bilgileri:
Tipik teraslı bir Fleres evi olan dil okulu konaklayacağınız aileler veya apartmanlara birkaç dakika uzaktadır. Karşısında 500 m uzunluğunda Santa Elena köprüsü yerel market ve sinemaların bulunduğu komşu kasabaya geçmenizi sağlar.

Öğlen yemeklerini okulun restoranında yiyebilir ve okulun terasında dinlenme fırsatı bulabilirsiniz.

İspanyolca (Malaga)

Milyonarca Avrupalının tatilleri için tercih ettikleri yer CostaDelSoldur ve İspanyanın en kozmopolit ve en büyük ikinci liman kentidir. 1487 yılında Katoliklerin kenti ele geçirmesinden sonra İspanya yükselme dönemi yaşamıştır. Yaklaşık 326 gün güneşli olan Malaga bu yükselişle popülerlik kazanmıştır. Sanat severler için sinemaları, müzeleri, arenası ve hareketli gece yaşamına sahiptir.

Ayrıca birçok dinin buluşma noktası olan Malagada dil okulunun bulunduğu Pedregalejo kenti yaşamak ve öğrenmek için idealdir. Ayrıca eğlence merkezi olan El Palo ya oldukça yakındır.

Okul Bilgileri:
Pedregaleja da orijinal Andalusian villası olan okul popüler bir eğitim akademisidir. Kent merkezine 2 km. ve harika bir plaja 100m uzaktadır. Plajda birçok bar ve restoranda bulunmaktadır.

Ayrıca Malaganın El Palo güzelliğinin büyüsüne kapılacağınız harika kumsalları, gece klüpleri ve kültürüyle memnun kalacağınız bir yer.

İspanyolca (Madrid)

Avrupa’nın en hareketli başkentidir. Madrid çevresindeki yerleşimlerle birlikte yaklaşık 3 milyon nüfusu olan bir kenttir. Şehir merkezinde özellikle 19. yy dan kalan çok sayıda bina vardır. Madrid 10.yy da bir Müslüman merkezi, 16. yy da İspanyol imparatorluğunun başkenti, 17. yy da Cervantes, Lope de Vega ve calderon gibi gibi yazarların yaşadığı bir entelektüel kentti ve 18. yy da kültür hayatı en yüksek seviyededir. 1808-1813 yılları arasında Napolyon tarafından ele geçirilen Madrid yönetimi tekrar İspanyaya geçene kadar toparlanamamıştır.

İspanya 2. Dünya savaşından sonra monarşik sistemle yönetilmektedir. Bu tarihi kentte dikkat çekici Müzeler ve sanat galerileri vardır

Okul Bilgileri:
Okul şehir merkezinde Porta Del Sol İspanyanın ‘’kilometer zero’’ olarak bilinen bölgesinde bulunur. Okulun en üst katından Madrid in harika manzarası görülmektedir ve burası size harika bir çalışma ortamı sunmaktadır.

Birkaç dakikalık yürüyüşle kent merkezine, Royal Palace’’ ve ‘’El Prado’’ müzesine ulaşabilirsiniz.

İspanyolca (Mallorca)

Adanın büyüklüğü 3640 km kare, uzunluğu 120 km, nüfüsu 320,000 kişidir. Alışveriş merkezleriyle, restoranlarıyla ve barlarıyla 24 saat canlı bir yerdir.

Bu ada tarih boyunca bir çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Kartacalılar, Romalılar, Araplar tarafından işgal edilmiştir.

Bu medeniyetler kültürel yapıyı etkilediği kadar mimari yapıyı da etkilemiştir. Kentin en önemli mimarisi gotik tarzında yapılmış olan ‘’ La Seu’’ ve kentin kuzeyindeki eski roma devrinden kalma surlardır.

Palma de Mallorca nın eşsiz kumlu kumsalı ve tertemiz denizinde, kendinizi tatilde hissedersiniz. Barların, restoranların ve bir çok diskonun bulunduğu bölgeye otobüsle 5 dakika, yürüyerek 20 dakikada ulaşabilirsiniz.

Okul Bilgileri:
Okul Palma de Lallorca’nın merkezinde bulunmaktadır. Palaya de Palma 25 metre uzaktadır. Burası gece yaşamında merkezi sayılmaktadır. Barlara, restoranlara ve diskolara otobüsle 5 dakikada gidilebilmektedir. Harika bir ortamda İspanyolca öğrenip hem de tatil yapmak isterseniz burası tam istediğiniz gibi.

İspanyolca (Barselona)

İspanyanın gözbebeği ve Katalanya nın başkenti olarak bilir. İspanyanın k.doğusunda bulunan Barselona Akdeniz iklimine sahiptir ve yıl boyunca güneş alır. 2 milyon kişinin yaşadığı bu popüler kent, misafirperver ve diğer kültürlere karşı oldukça hoşgörülüdür.

Barselona Katalan kültürünün beşiğidir. Zengin bir kültüre sahip olması kente bir dinamiklik kazandırmıştır. Yerli halk turistlere karşı çok sıcak ve misafirperverdir. Her türlü sanat faaliyetlerine katılabileceğiniz bir yerdir. Galeriler, tiyatro, sinema, müzeler, caz barları, harika konserler ve farklı tarzdaki mimari örnekleri burada bulabilirsiniz.

Okul Bilgileri:
En yeni dil okullarından biri olan Barselona daki dil okulu tam bir kültür mirasının içindedir. Okul bulunduğu konum itibariyle merkezi bir yerdedir. Barselonanın en önemli alışveriş merkezi olan Ramblas’a ulaşım oldukça kolaydır.

0 Yorum:


  •  yazmış:


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×