25 yıllık deneyimiyle, 9 farklı dil ve 22 şehir seçeneğiyle dil eğitimi vermektedir.

Bulunduğu şehirlerin en seçkin semtlerinde modern ders metotları ve farklı eğlenceli müfredatıyla, az mevcutlu ve farklı konaklama imkanlarına ulaşabilirsiniz.

Dil Eğitim Programları

Kurs süresi sizin isteğinize bağlıdır. Uzun yada kısa dönemli kurslara katılabilirsiniz. Yurtdışında dil eğitiminin yanında tatil yaparak yada yabancı dilinizi profesyonel kariyeriniz için geliştirebilirsiniz.

Tatil Kursu: 2 saat (45′er dakikalık)
Bu kursa katılan öğrenciler genellikle tatil yapmayı birinci planda tutup aynı zamanda dil öğrenmeyi de amaçlar. Dersler günde 2 saat (45 er dakikalık) olduğu için daha fazla gezip eğlenme zamanınız olacaktır.

Standart Kurs: haftada 5 gün / günde 4 saat (45 er dakikalık)
Dil öğrenmenin yanında tatil yapmak isteyenler için uygundur. Dersler sabah olduğu için öğrenciler kültürel ve sosyal aktivitelerde bulunabilirler.

Yoğun Kurs: haftada 5 gün/ günde 6 ders (45′er dakikalık)
Sabah 4, öğleden sonra 2 ders vardır. Kısa sürede çabuk ilerlemek isteyen öğrenciler için idealdir. Öğrenciler zamanlarının büyük çoğunluğunu derslerde geçirirler.

Mini Grup Kursu: haftada 5 gün/ günde 4 ders (45′er dakikalık)
Mini grup kursları daha az mevcutlu sınıflarda ders işlemeyi isteyenler için idealdir. Sınıf maksimum 6 kişidir. Dersler sabah olduğu için öğrenciler öğleden sonra sosyal aktivitelere katılabilirler.

İş İngilizcesi Kursu: haftada 5 gün/ günde 6 ders (45′er dakikalık)
İş hayatında kullanılan kelimelerin, terimlerin ve kalıpların öğrenilmesini sağlar.

Bire Bire Kurs: haftada 5 gün / günde 2,4,6 ders (45′er dakikalık)
Tamamen öğrencilerin isteğine bağlı kişisel ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanmış bir kurstur. Öğretmenle bire bir çok yoğun bir ders biçimi sunar. Derslerin biçimi, miktarını ve hızını öğrenci belirler. Dil becerilerini çok çabuk yada yavaş yavaş geliştirmek isteyenlere yöneliktir.

Akademik Dönemli / Sınava Hazırlık Kursları
Haftada 5 gün, günde 4 saat ve her bir ders 45 dakikadır. Kurs minimum 12 haftadır.

Konaklama

Yurtta Konaklama:
Yurtta konaklama birçok harika imkanı sunar. Bunlardan en önemlisi farklı ülkelerden gelmiş öğrencilerin bir aile gibi konaklaması ve bu durumda sürekli pratik yapma imkanları vardır.

Seçtiğiniz kente göre standart yada konfor apartmanlarda konaklayabilirsiniz. Tek kişilik yada çift kişilik odaklarda konaklayıp ek ücret ödeyerek yemek servislerinden de faydalanabilirsiniz.

Otelde Konaklama:
Derslerden sonra kendilerine vakit ayırmak isteyenler için harika bir seçimdir. Tek yada çift kişilik odalarda konaklayabilirisiniz.

Aile Yanında Konaklama:
Dil öğrenmenin yanı sıra gittiğiniz ülkedeki insanların yaşam tarzlarını ve kültürlerini öğrenmeniz için en uygun yoldur. Özenle seçilmiş güvenilir ve son derece konforlu ortamda konaklama yaparsınız.

Stüdyoda Konaklama:
Kendinize ait özel odanın, banyonun ve tam donanımlı mutfağı olan bir konaklama şeklidir. İsteyen öğrenciler ek ücretle yemek servisinden faydalanabilir.

Apartman Konaklama:
Tam donanımlı mutfak ve banyo bulunmaktadır. Mutfak ve banyo aynı daireyi kullanan öğrenciler için ortaktır. Öğrenciler kendi yemeklerini kendileri hazırlarlar. Apartmanlarda tek ve çift kişilik odalar vardır.

- Standart apartman: Tam donanımlı mutfak ve banyo bulunmaktadır. Apartmanlar okulun içinde yada dışında olabilir. Bazı dil okullarında öğrenciler ücret ödeyerek yemek servislerinden faydalanabilir.

- Konforlu apartman: standart apartmanlardan daha konforlu ve daha iyi döşenmiştir. Genellikle haftada iki kez temizlik şirketi tarafından temizlenir. Bazı dil okullarında öğrenciler ücret ödeyerek yemek servislerinden faydalanabilir.

İtalyanca (Floransa)

Floransa Roma’nın 200km kuzeyin batısında, batı sahiline 120 km uzaklıkta, İtalya’nın tam ortasında, tarih ve sanatıyla ünlü bir kenttir. Rönesansın başladığı kent olan Floransa’da Avrupa’nın hiçbir yerinde olmayan esrelere rastlayacak ve İtalya’nın kültürünü yakından tanıyacaksınız. Floransa her yıl binlerce turist ağırlamaktadır ve bu turistlerin büyük bir çoğunluğu öğrencidir. İtalyanca ve Latince’nin çiçeği olarak tarif edilen kent bir çok müze ve saray, özel galeri, bar, kafe, her türlü kulüp ve diskoyu barındıran bir yapıdadır. Kolayca ve eğlenceli bir şekilde bir şekilde öğreneceğiniz İtalyancayla zengin kültüre sahip Floransalılarla rahatça pratik yapacaksınız.

Dante, Michiavelli, Michelangelo, Da Vinci’nin evi sayılan bu kent, Modern ve klasik ve klasik mimariyi bir arada barındıran be kent her zaman popüler, artistleri, mimarisi, moda ve mobilya tasarımında her zaman ön planda, seçkin, zengin ve onur kaynağı olmuştur.

Okul Bilgileri:
Sprachcaffe okulu Floransa’nın en temiz bölgesidir. Ana tren istasyonuna ’Piazza Santa Maria Novella’ ya 5 dakikada yürüyerek ulaşabilirsiniz.

İtalyanca (Calabria)

Calabria İtalya’nın güneyinde bulunan ve denizcilik bölgesi olarak bilinen kayalık sahillerden oluşan 800 km boyunca uzanan yarım adada bulunmaktadır. Calabria denince akla akdenizin göz kamaştırıcı denizi , doğa manzaraları, plajı ve tarihi gelir.

Arkeolojik geçmişi, modern limanı ve tepelere inşa edilmiş evleriyle ünlüdür. Kayalık sahil şeridi sörfçüler ve dalgıçlar için sürprizlerle doludur. Bu bölge güzelliğinden dolayı tarihte Yunanlılar, Romalılar ve Normanlılar tarafında işgal edilmiştir

Okul Bilgileri:
Sprachcaffe dil okulu kent merkezinde portakal ve meyve ağaçları arasında sessiz bir atmosfer ve ideal sınıflarıyla bölgenin en güzel okuludur. Dersler genellikle okulun bahçesinde yapılır. Birkaç dakikalık yürüyüşle plajlara ve kasabaya varırsınız.

İtalyanca (Roma)

Dünyanın en modern metropollerinden biri olan ve çağlara tanıklık eden başkent tarihsel renkliliği, kültürü, mimarisi ve renkliliğiyle insanların dikkatini çekmektedir. Roma sanki büyük bir Açıkhava müzesi gibidir. 3000 yıllık tarihi zenginliği bulabileceğiniz Roma da her döneme ve sanat akımına ait eserleri bulabilirsiniz. Ortaçağ ve Rönesans dönemine ait eserler oldukça iyi korunmuş veya orijinaline bağlı kalarak restore edilmiştir. Tarihsel yapıların yanı sıra harika güneşi, kumsalı, serin akşamlarıyle herkese farklı renkler sunuyor.

Harika plajlarından olan Circeo, Sabaundia, Sperlonga, Argentario ve Ponza öğleden sonra ve hafta sonlarının vazgeçilmez alternatifleridir. Roma tam anlamıyla geçmiş ve günümüz arasında bir köprü gibidir. Bu kentin dokusu sizi heyecanlandıracak ve ayaklarınızı yerden kesecek. Roma’da kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.

Okul Bilgileri:
Okul Romanın merkezinde en ünlü alışveriş caddesi olan St Peter’te, Akdeniz sahillerine yakışacak mimariye sahip harika bir taş binadır. Okulun sınıfları modern, aydınlık ve oldukça büyüktür. Derslerden sonra dinlenmek isterseniz kısa bir yürüyüşle Piazza Del Popolo, Via Del Corsa ya da Villa Borghese gidebilirsiniz.

0 Yorum:


  •  yazmış:


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×