27 yıllık deneyimiyle, 9 farklı dil ve 22 şehir seçeneğiyle dil eğitimi vermektedir.

Bulunduğu şehirlerin en seçkin semtlerinde modern ders metotları ve farklı eğlenceli müfredatıyla, az mevcutlu ve farklı konaklama imkanlarına ulaşabilirsiniz.

Dil Eğitim Programları

Kurs süresi sizin isteğinize bağlıdır. Uzun yada kısa dönemli kurslara katılabilirsiniz. Yurtdışında dil eğitiminin yanında tatil yaparak yada yabancı dilinizi profesyonel kariyeriniz için geliştirebilirsiniz.

Tatil Kursu: 2 saat (45′er dakikalık)
Bu kursa katılan öğrenciler genellikle tatil yapmayı birinci planda tutup aynı zamanda dil öğrenmeyi de amaçlar. Dersler günde 2 saat (45 er dakikalık) olduğu için daha fazla gezip eğlenme zamanınız olacaktır.

Standart Kurs: haftada 5 gün / günde 4 saat (45 er dakikalık)
Dil öğrenmenin yanında tatil yapmak isteyenler için uygundur. Dersler sabah olduğu için öğrenciler kültürel ve sosyal aktivitelerde bulunabilirler.

Yoğun Kurs: haftada 5 gün/ günde 6 ders (45′er dakikalık)
Sabah 4, öğleden sonra 2 ders vardır. Kısa sürede çabuk ilerlemek isteyen öğrenciler için idealdir. Öğrenciler zamanlarının büyük çoğunluğunu derslerde geçirirler.

Mini Grup Kursu: haftada 5 gün/ günde 4 ders (45′er dakikalık)
Mini grup kursları daha az mevcutlu sınıflarda ders işlemeyi isteyenler için idealdir. Sınıf maksimum 6 kişidir. Dersler sabah olduğu için öğrenciler öğleden sonra sosyal aktivitelere katılabilirler.

İş İngilizcesi Kursu: haftada 5 gün/ günde 6 ders (45′er dakikalık)
İş hayatında kullanılan kelimelerin, terimlerin ve kalıpların öğrenilmesini sağlar.

Bire Bire Kurs: haftada 5 gün / günde 2,4,6 ders (45′er dakikalık)
Tamamen öğrencilerin isteğine bağlı kişisel ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanmış bir kurstur. Öğretmenle bire bir çok yoğun bir ders biçimi sunar. Derslerin biçimi, miktarını ve hızını öğrenci belirler. Dil becerilerini çok çabuk yada yavaş yavaş geliştirmek isteyenlere yöneliktir.

Akademik Dönemli / Sınava Hazırlık Kursları
Haftada 5 gün, günde 4 saat ve her bir ders 45 dakikadır. Kurs minimum 12 haftadır.

Konaklama

Yurtta Konaklama:
Yurtta konaklama birçok harika imkanı sunar. Bunlardan en önemlisi farklı ülkelerden gelmiş öğrencilerin bir aile gibi konaklaması ve bu durumda sürekli pratik yapma imkanları vardır.

Seçtiğiniz kente göre standart yada konfor apartmanlarda konaklayabilirsiniz. Tek kişilik yada çift kişilik odaklarda konaklayıp ek ücret ödeyerek yemek servislerinden de faydalanabilirsiniz.

Otelde Konaklama:
Derslerden sonra kendilerine vakit ayırmak isteyenler için harika bir seçimdir. Tek yada çift kişilik odalarda konaklayabilirisiniz.

Aile Yanında Konaklama:
Dil öğrenmenin yanı sıra gittiğiniz ülkedeki insanların yaşam tarzlarını ve kültürlerini öğrenmeniz için en uygun yoldur. Özenle seçilmiş güvenilir ve son derece konforlu ortamda konaklama yaparsınız.

Stüdyoda Konaklama:
Kendinize ait özel odanın, banyonun ve tam donanımlı mutfağı olan bir konaklama şeklidir. İsteyen öğrenciler ek ücretle yemek servisinden faydalanabilir.

Apartman Konaklama:
Tam donanımlı mutfak ve banyo bulunmaktadır. Mutfak ve banyo aynı daireyi kullanan öğrenciler için ortaktır. Öğrenciler kendi yemeklerini kendileri hazırlarlar. Apartmanlarda tek ve çift kişilik odalar vardır.

- Standart apartman: Tam donanımlı mutfak ve banyo bulunmaktadır. Apartmanlar okulun içinde yada dışında olabilir. Bazı dil okullarında öğrenciler ücret ödeyerek yemek servislerinden faydalanabilir.

- Konforlu apartman: standart apartmanlardan daha konforlu ve daha iyi döşenmiştir. Genellikle haftada iki kez temizlik şirketi tarafından temizlenir. Bazı dil okullarında öğrenciler ücret ödeyerek yemek servislerinden faydalanabilir.

Fransızca (Nice)

Cote D’Azur bölgesinin başkenti, Fransa’nın 5. büyük kentidir. Kültür ve mimari yapısıyla baş döndürecek kadar güzel bir şehirdir. Akdenizin kıyısında ve Riveria kıyısında bulunur. Bu şehirde 17. ve 18. yy tirihi sokaklarda bulunan kafeler, mağazalar, ve açık hava pazarları, bir çok tarihi eser, müzeler ve çekici kültürel özellikler sizi bekliyor. Tarihi zenginliği ve zengin kültürüne rağmaen çok hareketli gece hayatına da sahiptir. Nice’den farklı yerleri gezmek isterseniz trenle Rivera-Monaco, Cannes ve Antibes, otobüslede St Tropez’ e kolayca ulaşabilirsiniz.

Okul Bilgileri:
Belle Epogue tarzında inşa edilmiş okul Notre Dame kilisesine, otobüs ve tren istasyonlarına kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Ders aralarını yada boş zamanlarınızı 10 dakika uzaklıktaki plajda değerlendirebilirsiniz.

Öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermesi için okulda tam donanımlı modern sınıflar, büyük bir salon ve internet bağlantısına sahiptir.

Fransızca (Paris)

Paris “The city of the lights” dünyanın en güzel şehirlerindendir. 20 semtten oluşan Paris her semtin ayrı karakteri ve Parisliler için ayrı bir anlamı vardır. Kentte birçok kilise, saray, park ve bahçe vardır. Eiffel Kulesi, Nötre Dame, Louvre müzesi, Arc de Triomphe, Ste-Capelle, Conciergerie, Invalides oteli ve daha fazlası buradadır. Sanat, müzik, tüyatro, moda, edebiyat ve mimarisi sizi büyüler. Modası, tiyatrosu, sineması ve balesiyle farklı olduğunu tüm dünyaya kanıtlamıştır. Bir çok öğrencinin hayali burada okumaktır ve derslerinizden geri kalan zamanlarınızda okadar çok yapacak şey vardır ki buna siz bile şaşırırsınız.

Okul Bilgileri:
1986 yılında Sprachcaffe/Language PLUS Fransız dili geliştirme projesi kapsamında bir çok kurum ve kuruluşun onayını almıştır. Okul tarih, sanat, ekonomi ve kültür merkezi kabul edilen Cours Rougemont semtinde bulunmaktadır. Yan tarafında ‘Grand Boulevand’metro istasyonu bulunmaktadır. Müzelere, kaliteli restoranlara ve alışveriş mağazalarına yürüyüş mesafesindedir.

0 Yorum:


  •  yazmış:


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×