25 yıllık deneyimiyle, 9 farklı dil ve 22 şehir seçeneğiyle dil eğitimi vermektedir.

Bulunduğu şehirlerin en seçkin semtlerinde modern ders metotları ve farklı eğlenceli müfredatıyla, az mevcutlu ve farklı konaklama imkanlarına ulaşabilirsiniz.

Dil Eğitim Programları

Kurs süresi sizin isteğinize bağlıdır. Uzun yada kısa dönemli kurslara katılabilirsiniz. Yurtdışında dil eğitiminin yanında tatil yaparak yada yabancı dilinizi profesyonel kariyeriniz için geliştirebilirsiniz.

Tatil Kursu: 2 saat (45′er dakikalık)
Bu kursa katılan öğrenciler genellikle tatil yapmayı birinci planda tutup aynı zamanda dil öğrenmeyi de amaçlar. Dersler günde 2 saat (45 er dakikalık) olduğu için daha fazla gezip eğlenme zamanınız olacaktır.

Standart Kurs: haftada 5 gün / günde 4 saat (45 er dakikalık)
Dil öğrenmenin yanında tatil yapmak isteyenler için uygundur. Dersler sabah olduğu için öğrenciler kültürel ve sosyal aktivitelerde bulunabilirler.

Yoğun Kurs: haftada 5 gün/ günde 6 ders (45′er dakikalık)
Sabah 4, öğleden sonra 2 ders vardır. Kısa sürede çabuk ilerlemek isteyen öğrenciler için idealdir. Öğrenciler zamanlarının büyük çoğunluğunu derslerde geçirirler.

Mini Grup Kursu: haftada 5 gün/ günde 4 ders (45′er dakikalık)
Mini grup kursları daha az mevcutlu sınıflarda ders işlemeyi isteyenler için idealdir. Sınıf maksimum 6 kişidir. Dersler sabah olduğu için öğrenciler öğleden sonra sosyal aktivitelere katılabilirler.

İş İngilizcesi Kursu: haftada 5 gün/ günde 6 ders (45′er dakikalık)
İş hayatında kullanılan kelimelerin, terimlerin ve kalıpların öğrenilmesini sağlar.

Bire Bire Kurs: haftada 5 gün / günde 2,4,6 ders (45′er dakikalık)
Tamamen öğrencilerin isteğine bağlı kişisel ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanmış bir kurstur. Öğretmenle bire bir çok yoğun bir ders biçimi sunar. Derslerin biçimi, miktarını ve hızını öğrenci belirler. Dil becerilerini çok çabuk yada yavaş yavaş geliştirmek isteyenlere yöneliktir.

Akademik Dönemli / Sınava Hazırlık Kursları
Haftada 5 gün, günde 4 saat ve her bir ders 45 dakikadır. Kurs minimum 12 haftadır.

Konaklama

Yurtta Konaklama:
Yurtta konaklama birçok harika imkanı sunar. Bunlardan en önemlisi farklı ülkelerden gelmiş öğrencilerin bir aile gibi konaklaması ve bu durumda sürekli pratik yapma imkanları vardır.

Seçtiğiniz kente göre standart yada konfor apartmanlarda konaklayabilirsiniz. Tek kişilik yada çift kişilik odaklarda konaklayıp ek ücret ödeyerek yemek servislerinden de faydalanabilirsiniz.

Otelde Konaklama:
Derslerden sonra kendilerine vakit ayırmak isteyenler için harika bir seçimdir. Tek yada çift kişilik odalarda konaklayabilirisiniz.

Aile Yanında Konaklama:
Dil öğrenmenin yanı sıra gittiğiniz ülkedeki insanların yaşam tarzlarını ve kültürlerini öğrenmeniz için en uygun yoldur. Özenle seçilmiş güvenilir ve son derece konforlu ortamda konaklama yaparsınız.

Stüdyoda Konaklama:
Kendinize ait özel odanın, banyonun ve tam donanımlı mutfağı olan bir konaklama şeklidir. İsteyen öğrenciler ek ücretle yemek servisinden faydalanabilir.

Apartman Konaklama:
Tam donanımlı mutfak ve banyo bulunmaktadır. Mutfak ve banyo aynı daireyi kullanan öğrenciler için ortaktır. Öğrenciler kendi yemeklerini kendileri hazırlarlar. Apartmanlarda tek ve çift kişilik odalar vardır.

- Standart apartman: Tam donanımlı mutfak ve banyo bulunmaktadır. Apartmanlar okulun içinde yada dışında olabilir. Bazı dil okullarında öğrenciler ücret ödeyerek yemek servislerinden faydalanabilir.

- Konforlu apartman: standart apartmanlardan daha konforlu ve daha iyi döşenmiştir. Genellikle haftada iki kez temizlik şirketi tarafından temizlenir. Bazı dil okullarında öğrenciler ücret ödeyerek yemek servislerinden faydalanabilir.

Almanca (Dusseldorf)

Almanya’nın 1924 yılında ilk, Wilhelm Marx-Haus, gökdeleninin inşa edildiği kent cam ve tekstiliyle ünlüdür.

Cologne, Mainy ve Dusseldorf kentleri arasında yapılan karnavalın en görkemli bölümü Dusseldorf kalesinde yapılmaktadır. En ünlü caddesi ‘Kö’ seçkin alışveriş mağazalarının bulunduğu sokağı ve dünyanın en güzel bulvarı bulunmaktadır. Kö caddesinin karşı tarafında Altstadt kentin en eski yerleşim yerinde bulunmaktadır. 260 dan fazla pub bulunmaktadır.

Okul Bilgileri:
Okul Almanya’nın kuzey batısında ve Rhine nehrinin kıyısında bulunmaktadır. Bu kent üniversite sanat programları ve harika müzeleriyle ünlüdür.

Ulaşımı kolay olan okul modern, tam donanımlı sınıflara, kafeteryaya, internet bağlantısına ve E-Learning merkezine sahiptir.

Kent merkezine ve kentin eski bölümüne 10-15 dakika yürüyüş mesafesindedir. Mini gurup kurslarda kısa zamanda büyük ilerleme kaydedebilirsiniz.

Almanca (Frankfurt)

Avrupa’nın Londra dan sonra en büyük finans merkezi olan Frankfurt eskiden limanıyla ünlüyken şimdi ise gökdelenler kentidir. Gökdelenler bü şehri dahada çekici kılmaktadır. Nehir boyunca uzanan kokteyl barlar ve bahçeli restoranlar sizi lezzetli yerel yemeklerle davet eder. Dil okulu kentin en seçkin semti Sachsenhausen’ da yer almaktadır. Bu kent iki bölümden oluşmaktadır. Eski bölümünde dar Arnavut kaldırımlar, orjinalliği bozulmamış evler ve birçok pub bulunmaktadır. Modern bölümünde ise kentin hiçbir yerinde bulamayacağınız kafeler bulunmaktadır.

Okul Bilgileri:
Sprachcaffe dil okulu ve ana ofis binası modern ve seçkin bir semte, alışveriş mağazalarına, şık kafelere ve barlara oldukça yakındır. Okulda ders aralarında öğrencilerin dinlenmesi ve rahatlaması için teras ve kafe bulunmaktadır. Eğer müzeleri gezmek isterseniz okula iki dakikalık uzaklıktadır. Pratik yapmak için tüm gençlerin tercihi olan yer Main Nehrinin kıyısıdır.

0 Yorum:


  •  yazmış:


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×