C (European Centre ) okulları İngiltere’nin Brighton ve Cambridge şehirlerinde ve Malta ve Gozo adasında dil eğitimi vermektedir. Okul British Council akreditasyonuna sahiptir. Ayrıca English UK, ALTO ve FIYTO, FELTOM üyesidir.

EC Malta Merkezi

Okul oldukça turistik küçük bir koy olan St Julians dadır. St Julians restoran, bar, gece kulübü, alışveriş merkezi, sinemaları ile Malta’nın eğlence merkezidir ve tüm bunlar okuldan yürüyüş mesafesindedir.

EC Malta 1991 yılında kurulmuştur. Okul küçük bir sokakta karşılıklı iki binadan oluşmaktadır. 45 in üzerinde sınıfla eğitim veren okulun derslikleri oldukça konforlu ve tamamı klimalıdır. EC Malta öğrencileri EC plajından faydalanabilmektedirler. Üyelik havuz , semsiye, şezlong ve duş kullanımını içermektedir. Ayrıca öğrenciler EC Fitness kulübe de ücretsiz üyelik almaktadır.

EC Malta Yurtları

The Carlton, St. Julian’da bulunan okula 20 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. 47 yatak odası vardır. Her odada, iki adet tek kişilik yatak, mini buzdolabı, TV, şahsi banyo ve klima vardır. Ayrıca, tam donanımlı ortak mutfak, deniz manzaralı yemek odası, küçük bir yüzme havuzu olan bir teras ve internet imkanı mevcuttur. Çamaşırhane imkanı, yatak örtüleri&havlu sağlanmaktadır.

The Drayton, okuldan sadece 10 metre uzaklıktaki 8 dairelik bir apartmandan oluşmaktadır. Her dairede ortak mutfak/balkonlu oturma odası, iki adet tek kişilik yatağı olan iki yatak odası ve bir banyo vardır. Tek kişilik veya çift kişilik oda seçebilirsiniz. Çamaşırhane imkanı, yatak örtüleri&havlu sağlanmaktadır.

The Buckhingam, okula 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde olan 5 dairelik bir apartmandan oluşur. Dairelerde 2 adet çift kişilik ve 1 adet tek kişilik yatak odası mevcuttur. Ayrıca iki banyo ve ortak mutfak/oturma odası vardır. Tek kişilik veya çift kişilik oda seçebilirsiniz. Çamaşırhane imkanı, yatak örtüleri&havlu sağlanmaktadır.

Ville Court, okula iki dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Tek yatak odası olan 7 daireden ve iki yatak odası olan bir daireden oluşan bir apartmandır. Yatak odalarında iki adet tek kişilik yatak ve fan vardır. Tek başınıza kalabilirsiniz veya başka bir öğrenciyle daireyi paylaşabilirsiniz. Dairelerde ortak mutfak/TV olan bir oturma odası, bir banyo ve teras vardır. Çamaşırhane imkanı, yatak örtüleri&havlu.sağlanmaktadır.

The Da Vinci, yeni inşa edilmiş bir apartmandır. İki yatak odalı iki daireden ve 20 stüdyo daireden oluşur. Her stüdyo dairede, iki adet tek kişilik yatak, banyo, klima ve TV mevcuttur. Stüdyo dairelerde tek başınıza kalabilir veya başka bir öğrenciyle dairenizi paylaşabilirsiniz. Çamaşırhane imkanı, yatak örtüleri&havlu sağlanmaktadır.

EC Gozo Merkezi

Okul, Malta’nın kardeş adası üzerindeki Gharb köyünün eteklerinde kurulmuştur. Stressiz bir ortam ve şehrin kargaşasından uzaklaşmak isteyen öğrenciler için ideal bir yerdir.
EC Gozo, Akdeniz’in muhteşem manzarasını gözler önüne serer. 6 tane klimalı dersliği vardır. Okul ayrıca, yüzme havuzu, spor salonu, sauna, bilardo odası, kütüphane ve TV salonu gibi imkanlar sunar. Okul maksimum 40 öğrenciyi kabul ettiği için tüm arkadaşlarınızı tanıma şansına sahip olursunuz. Öğrenci aile yanında veya deniz kenarındaki bir otelde kalabilir. Okula her gün gidiş-dönüş ulaşım sağlanmaktadır.

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı Konaklama
İngilizce pratik yapmak ve öğrenim görmeye gittiğiniz ülkenin yaşam tarzını ve kültürünü öğrenmenin en iyi yolu, aile yanında kalmaktır. Bu ayrıca İngilizce konuşulan sınıf ortamının dışında size dil pratiği yapma şansı verir.

Ev sahibi aileler, öğrencilere okuldan sonra eve döndüklerinde sıcak ve rahat bir ortam sağlamayı garanti etmelidirler. Aile, öğrenciye kaldığı süre boyunca kahvaltı ve akşam yemeği verir. Brighton’daki öğrenciler, ayrıca hafta sonları paket öğle yemeği de alırlar. Öğrenciler isterlerse tek kişilik odada kalabilirler veya çift kişilik bir odayı başka bir öğrenciyle paylaşabilirler.

Özel Aile Yanı Konaklama
Bazı öğrenciler için, EC özel aile yanı konaklamayı sunar. Öğrenci, aile yanında kalmakla beraber kendisine ait bir yatak odasına ve banyoya sahip olur. Özel ev sahibi aileler, daha büyük evlerde veya apartmanlarda yaşarlar. Özel aileler sınırlı sayıda olduğu için önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Otel & Daireler
Tüm EC merkezleri, 2 yıldızlı otellerden 5 yıldızlı otellere, misafirhanelerden ailelerin tek kullanım için kiraladıkları, yatak ve kahvaltı içeren veya kahvaltı içermeyen seçeneklerin sunulduğu dairelere kadar geniş bir konaklama alternatifi sunar.

EC Yurtları
Sadece EC öğrencileri için olan yurtlardır. Yemek dahil değildir. Rezervasyon yaptırırken tercih ettiğiniz yurdu belirtebilirsiniz. Eğer rezervasyonunuzu geç yaparsanız, istediğiniz yurdu seçme imkanına sahip olamazsınız. EC yüksek sezon süresince benzer standardlara sahip konaklama seçenekleri de sunar. Tüm yurtlar da havlu bulunmaktadır ama lütfen kendi plaj havlunuzu getiriniz.

0 Yorum:


  •  yazmış:


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×