25 yıllık deneyimiyle, 9 farklı dil ve 22 şehir seçeneğiyle dil eğitimi vermektedir.

Bulunduğu şehirlerin en seçkin semtlerinde modern ders metotları ve farklı eğlenceli müfredatıyla, az mevcutlu ve farklı konaklama imkanlarına ulaşabilirsiniz.

Dil Eğitim Programları

Kurs süresi sizin isteğinize bağlıdır. Uzun yada kısa dönemli kurslara katılabilirsiniz. Yurtdışında dil eğitiminin yanında tatil yaparak yada yabancı dilinizi profesyonel kariyeriniz için geliştirebilirsiniz.

Tatil Kursu: 2 saat (45′er dakikalık)
Bu kursa katılan öğrenciler genellikle tatil yapmayı birinci planda tutup aynı zamanda dil öğrenmeyi de amaçlar. Dersler günde 2 saat (45 er dakikalık) olduğu için daha fazla gezip eğlenme zamanınız olacaktır.

Standart Kurs: haftada 5 gün / günde 4 saat (45 er dakikalık)
Dil öğrenmenin yanında tatil yapmak isteyenler için uygundur. Dersler sabah olduğu için öğrenciler kültürel ve sosyal aktivitelerde bulunabilirler.

Yoğun Kurs: haftada 5 gün/ günde 6 ders (45′er dakikalık)
Sabah 4, öğleden sonra 2 ders vardır. Kısa sürede çabuk ilerlemek isteyen öğrenciler için idealdir. Öğrenciler zamanlarının büyük çoğunluğunu derslerde geçirirler.

Mini Grup Kursu: haftada 5 gün/ günde 4 ders (45′er dakikalık)
Mini grup kursları daha az mevcutlu sınıflarda ders işlemeyi isteyenler için idealdir. Sınıf maksimum 6 kişidir. Dersler sabah olduğu için öğrenciler öğleden sonra sosyal aktivitelere katılabilirler.

İş İngilizcesi Kursu: haftada 5 gün/ günde 6 ders (45′er dakikalık)
İş hayatında kullanılan kelimelerin, terimlerin ve kalıpların öğrenilmesini sağlar.

Bire Bire Kurs: haftada 5 gün / günde 2,4,6 ders (45′er dakikalık)
Tamamen öğrencilerin isteğine bağlı kişisel ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanmış bir kurstur. Öğretmenle bire bir çok yoğun bir ders biçimi sunar. Derslerin biçimi, miktarını ve hızını öğrenci belirler. Dil becerilerini çok çabuk yada yavaş yavaş geliştirmek isteyenlere yöneliktir.

Akademik Dönemli / Sınava Hazırlık Kursları
Haftada 5 gün, günde 4 saat ve her bir ders 45 dakikadır. Kurs minimum 12 haftadır.

Konaklama

Yurtta Konaklama:
Yurtta konaklama birçok harika imkanı sunar. Bunlardan en önemlisi farklı ülkelerden gelmiş öğrencilerin bir aile gibi konaklaması ve bu durumda sürekli pratik yapma imkanları vardır.

Seçtiğiniz kente göre standart yada konfor apartmanlarda konaklayabilirsiniz. Tek kişilik yada çift kişilik odaklarda konaklayıp ek ücret ödeyerek yemek servislerinden de faydalanabilirsiniz.

Otelde Konaklama:
Derslerden sonra kendilerine vakit ayırmak isteyenler için harika bir seçimdir. Tek yada çift kişilik odalarda konaklayabilirisiniz.

Aile Yanında Konaklama:
Dil öğrenmenin yanı sıra gittiğiniz ülkedeki insanların yaşam tarzlarını ve kültürlerini öğrenmeniz için en uygun yoldur. Özenle seçilmiş güvenilir ve son derece konforlu ortamda konaklama yaparsınız.

Stüdyoda Konaklama:
Kendinize ait özel odanın, banyonun ve tam donanımlı mutfağı olan bir konaklama şeklidir. İsteyen öğrenciler ek ücretle yemek servisinden faydalanabilir.

Apartman Konaklama:
Tam donanımlı mutfak ve banyo bulunmaktadır. Mutfak ve banyo aynı daireyi kullanan öğrenciler için ortaktır. Öğrenciler kendi yemeklerini kendileri hazırlarlar. Apartmanlarda tek ve çift kişilik odalar vardır.

- Standart apartman: Tam donanımlı mutfak ve banyo bulunmaktadır. Apartmanlar okulun içinde yada dışında olabilir. Bazı dil okullarında öğrenciler ücret ödeyerek yemek servislerinden faydalanabilir.

- Konforlu apartman: standart apartmanlardan daha konforlu ve daha iyi döşenmiştir. Genellikle haftada iki kez temizlik şirketi tarafından temizlenir. Bazı dil okullarında öğrenciler ücret ödeyerek yemek servislerinden faydalanabilir.

Brighton (İngilizce)

İngiltere’nin en gözde kentlerinden biridir çünkü: Brighton’da bir çok spor klübü, restoran ve Avrupa’nın en hareketli gece hayatı ev sahipliği yapan bir yerdir.

Kraliyet köşkü görülmeye değer yerlerden biridir. Brighton orjinalliği bozulmamış bir kenttir. Eskiden balıkçılar kenti olarak anılan Brighton, İngiliz hakimiyetine girdikten sonrada kraliyet ailesi ve aristokratların dikkatini çekmiştir.

Brighton sürekli büyümekte ve yenilenmektedir. Bunu nedenide Londra’ya olan yakınlığıdır. Trenle Londra merkezine 45 dakikada gidebilirsiniz.

Okul Bilgileri:
Dil kursu binası, konaklama binasıne ve kent merkezine ve de plajlara yürüyüş mesafesindedir.

Okulun modern sınıfları, kafeteryaları ve harika bir bahçesi vardır.

Yurtta Konaklama: Yurt binası Pronemade uzanan harika bir Edwardian binasıdır. Tam karşısında ünlü West Pier bulunmaktadır. Binada 50 den fazla modern ve tam donanımlı odaları, restorano, pub ve diskosu vardır.

Devon (İngilizce)

Exe Nehri doğallığıyla ve güzelliğiyle tüm ziyaretçileri kendine hayran bırakır. Yaklaşık 3.5 km uzunluğunda harika kumsalı bulunan Exmouth’un Dünya kültür mirası listesinde yer alır. Batı sahillerinin en doğal ve harika kanyonu kabul edilmektedir. Boş zamanlarınızı spor yaparak değerlendirmek isterseniz burada sınırsız imkanlar vardır.

Su sporları, tenis, kriket, binicilik, ve yürüyüş için idealdir.

Okul Bilgileri:
Eğer sessiz sakin bir ortamda dil eğitimi almak istiyorsanız küçük sınıflar ve bireysel aktivitelerle dolu bir kent istiyorsanız Exmouth tam size göre. Okul Victorian sahilinin kıyısında ve öğrencilerin ihtiyaçlarına daha çok cevap vermek için birkaç yıl önce yenilenmiştir. Examouth kent merkezinde olan okul sahile yalnızca 3 km uzaktadır.

Londra (İngilizce)

Londraya gittiğinizde ilk dikkatinizi çekecek olan şey burada asla sıkılmayacağınızdır. Londra tarihsel, kültürel ve ticari zenginliklerle dolu bir kenttir. Ayrıca ziyaretçilerini her akşam birbirinden güzel onlarca oyun ve gösteriler arasında seçim yapmakta zorlandıran tiyatrolar cennetidir.

Dünyanın en seçkin müzelerini barındıran Londra’da 150 müze 600 sanat galerisi gezebilmeniz mümkündür. Dünya tarihini önemli dönemlerini yansıtan bu eserleri burada bulabilirsiniz.

Dünyanı en önemli mutfaklarının rekabet ettiği Londra’da birbirinden lezzetli yemekleri bulabilirsiniz.

Okulun kurulduğu yıllardan beri öğrencilerin istekleri doğrultusunda çeşitli sosyal ve kültürel aktiviteler düzenlenmektedir.

Okul Bilgileri:
Sprachcaffe Londra dil okulu 1990 yılında kurulmuştur. British Council tarafından onaylanmıştır ve Cambrige sınav merkezidir. Okul Londra’nın batısında Ealing’te bulunmaktadır.

Londra’ya yakınlığından dolayı ulaşımı da oldukça kolaydır.

Merkeze kurulmuş olan okul alışveirş merkezlerine, sinemalara, kütüphaneye, tiyatrolara, her çeşit restoranlara, spor merkezlerine ve tipik İngiliz barlarına oldukça yakındır.

Okulumuzda tam donanımlı sınıflar, ortak kullanım alanları, kütüphane çalışma odalarının yanı sıra, harika bir bahçesi de vardır.

0 Yorum:


  •  yazmış:


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×