BELL dil okulu 1955 den beri eğitim veren köklü ve İngiltere’nin en iyi dil okullarından biridir.

Merkezleri

İngilterede Londra, Bedgebury ve Cambridge merkezlerinde eğitim vermektedir.

Sunulan Programlar

Genel İngilizce: 2 haftalık ve üzeri.
* 16 yaş ve üzeri kabul edilir.
* Her pazartesi başlangıçlı
* Her seviyeden ingilizce kabul edilir.
Sınav hazırlık programları: 4 hafta dan başlayan sürede kurslardır ve 16 yaş üzeri kabul eder.
* Aylık başlangıçlar
* Orta ve ileri orta düzeyde seviye aranır.
Akademik Ve Üniversite İngilizce hazırlık programı: 6-30 hafta arası. 16-19 yaş arasında katılım.

AKADEMİK PROGRAM.
* Ocak,Subat,Mayıs,Ağustos,Eylül ve Ekim başlangıcı
* Intermediate seviye şartı vardır.
Bedgebury merkezinde eğitim vardır.

ÜNİVERSİTE HAZIRLIK PROGRAMI
*Eylül başlangıcı vardır.
* IELTS 4,5 ve üzeri seviye gereklidir
Cambridge merkezinde eğitim verilir.

Master Hazırlık programı: 24-36 haftalık 2 – 3 dönemler halindedir. En az 21 yaş.

Business İngilizcesi: min 1 haftalık her pazartesi başlayan programlardır ve 18 yaş üzeri katılımcılara açıktır. Londra merkezinde eğitim verilir.
* Orta düzeyde ingilizce şartı vardır.

Özel bire bir kurs: Min 16 yaş ve üzeri Londra,Cambridge ve Bedgebury merkezlerinde her pazartesi başlama imkanı sunulur.

MERKEZLER:

BEDGEBURY

Bedgebury, İngiltere’nin en önemli havaalanlarından ikisi olan London Heathrow ve London Gatwick’e yakındır. Royal Tunbridge Wells ve Hastings’e düzenli otobüs seferleri düzenlenmektedir. Bu bölgelerde konaklayan öğrenciler için gayet faydalıdır bu seferler. Bedgebury’deki öğrenciler, rahatlıkla bisikletle de ulaşım sağlayabilirler. Canterbury, London, Oxford ve Cambridge de dahil olmak üzere İngiltere’nin geri kalan kısımları keşfetmek içinse tren iyi bir seçenek. Londra’ya trenle bir saat içerisinde varmak mümkündür.

Bedgebury’nin bulunduğu Kent, Britanya’nın en ılık bölgelerinden biridir. Harika bir iklimi vardır ve pek çok spora olanak verir. Burada hava hiç çok soğuk olmaz.

BELL okulu ortalama 9 öğrencinin olduğu dersliklerde eğitim verir. Ayrıca okulda 25 m’lik bir yüzme havuzu,tenis kortu,futbol sahası , voleybol ve badminton gibi bir çok dışarı sporlarının alanları da bulunmaktadır.
Okulda wi-fi internet imkanı bulunmaktadır.

CAMBRIDGE

Londra’ya trenle yaklaşık bir saatlik mesafede bulunan şehirden haftasonları pek çok geziye gitmeniz mümkündür. Başta Londra olmak üzere Stratford-upon-Avon, Oxford, Stonhenge, Bath gibi yerlere kolaylıkla gidebilirsiniz. Cambridge’in Marshall’s Airport adında kendi havaalanı vardır. Şehir içinde ulaşım bisikletle rahat bir şekilde sağlanabilmektedir. Otobüs seferleri de düzenlenmektedir.

Cambridge’in iklimi pek çok UK şehri gibi körfez akıntısından etkilenen deniz iklimidir. Kış dönemi ortalama sıcaklık 6°C , yaz dönemi ortalama sıcaklığı 24 °C’dir. Cambridge’te yağış, diğer şehirlere göre daha azdır ve yaz ayları daha sıcak geçer.

BELL okulu ortalama 10 öğrencinin olduğu dersliklerde eğitim verir. Ayrıca okulda tenis kortu,futbol sahası , voleybol ve badminton gibi bir çok dışarı sporlarının alanları da bulunmaktadır.
Okulda wi-fi internet imkanı bulunmaktadır.

LONDON

BELL okulu ortalama 8 öğrencinin olduğu dersliklerde eğitim verir. Okul binası Bloomsbury bölgesinde bulunmaktadır ve metroya bir kaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Okul merkezinin yakınlarında kafeler, restoranlar ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır .
Ayrıca okulda wi-fi internet imkanı bulunmaktadır.

0 Yorum:


  •  yazmış:


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×