Dünyanın en büyük ve en kaliteli eğitim verilen okullarından biridir. 109 önlisans düzeyinde, 50 master düzeyinde ve 38 PhD programlarıyla son derece geniş bir yelpazeye sahip olan bir okuldur. Bu büyük kampus aynı zamanda büyüleyici bir yapıya da sahiptir.

IRVINE

Akdeniz iklimine sahip bu bölge aynı zamanda son derece güvenli bir bölgedir. 2,9 milyon insanın yaşadığı Irvine dünyanın en büyük endüstri merkezlerinden biridir. Yüzlerce finansman şirketleri, eğitim merkezleri ve reklam şirketlerinin olduğu Irvine size gelecekteki kariyerinizle ilgili canlı bir tecrübe imkanı sağlar.

İNGİLİZCE KURS PROGRAMLARI:

Alanında uzman ve tecrübeli kişilerin öğretimde bulunduğu bu okul aynı zamanda çok farklı ülkelerden gelen öğrencileri de aynı çatı altında toplamayı başarabilmiş bir kültür atmosferine sahiptir.

Program türleri:

  • 10 haftalık Yoğun İngilizce
  • 4 haftalık İş İngilizcesi
  • 4 haftalık diyalog ve kültür programı

YOĞUN İNGİLİZCE 10 hafta: haftada 23 saat
Yedi seviyede eğitim alabileceğiniz bir kurstur ve en fazla 15 kişilik dersliklerde eğitim görülür. İngilizce'nizi hem pratik olarak hem de gramer olarak ilerletirsiniz. Kursun başında gireceğiniz seviye belirleme sınavıyla size en uygun olan kursa devam edersiniz. Kurs sonunda alınacak sertifikada tüm dünyada bilinen bir sertifikadır.

İŞ İNGİLİZCESİ 4 hafta:
Okuma, yazma ve Uluslararası alanda İş alanlarında bağlantı kurabilmek için eğitim verilir. Uluslararası pratik yapabileceğiniz bu alanlar: Pazarlama, Finans, Yönetim, Karar verme ve e-commerce alanlarıdır.

İş alanlarında en faydalı ve etkili iletişim tekniklerini öğrenirisiniz, uluslar arası iş dünyasında çok büyük bir paya sahip olan Amerika ile ilgili daha önemli iş tecrübeleri edinirsiniz. Kurs sonunda size verilecek sertifikanın dünyanın her yerinde geçerliliği olan bir sertifika olma özelliği vardır.

DİYALOG VE KÜLTÜR PROGRAMI: 4 hafta
Daha rahat ve özgür bir şekilde İngilizce öğrenebileceğiniz bir programdır. İngilizce eğitiminiz devam ederken farklı kültürler öğrenmenizde amaçlanmıştır.

Bu doğrultuda farklı kültürle tanışırken aynı zamanda dinleme, konuşma, okuma ve yazma yeteneklerinizde gelişecektir.

Programın başında gireceğiniz seviye tespit sınavıyla seviyenize en uygun kurstan başlayacaksınız. Program sonunda size uluslararası tanınan bir dil sertifikası verilecektir. Eğer Amerikan üniversitelere inde veya kolejlerinde okumayı düşünüyorsanız bu kurs size çok faydalı olacaktır.

Fiyat bilgilerine aşağıdaki linklerden veya ofislerimizi arayarak ulaşabilirsiniz

0 Yorum:


  •  yazmış:


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×