75 yıldır eğitim veren dil okulunun sadece Amerika değil aynı zamanda İngiltere, İrlanda, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda ve Singapur’ da merkezleri bulunmaktadır.

KAPLAN

Amerika’daki merkezleri Santa Barbara, Los Angeles, San Francisco, San Diego, Chicago, Boston, New York, Philadelphia, Washington D.C. ve Seattle’dadır.

Akreditasyonlar: British Council – English UK- ACCET- NEAS – ENGLISH AUSTRALIA- MEI IRELAND – ACELS
LANGUAGES CANADA- ENGLISH NEW ZELLAND

Sunulan Programlar

Genel İngilizce Programları: 16 yaş ve üzerindekiler programlara katılabilmektedir. Dersler 45 dakika sürer ve sınıf mevcudu ortalama 12 kişi olmakla birlikte en fazla 15 kişi olabilmektedir. Program süresi en az iki hafta olup , katılımcının tercihi doğrultusunda dilediği kadar uzatılabilir ve haftada 20 ders ve 7 yapısal çalışma seansı vardır.

Yoğun İngilizce : Başlangıç seviyesinden itibaren tüm seviyelere uygun bir programdır. Haftada 20 ders Genel İngilizce + 8 ders özel beceri dersi ve 7 yapısal çalışma seansı verilir.

KAPLAN

İş ingilizcesi Plus: Orta seviyesinden itibaren tüm seviyelere uygun bir programdır. Haftada 20 ders Genel İngilizce + 8 ders iş ingilizcesi ve 7 yapısal çalışma seansı verilir.

Yogun iş ingilizcesi : Orta üzeri seviyesinden itibaren tüm seviyelere uygun bir programdır. Haftada 20 ders Genel İngilizce + 8 ders iş ingilizcesi ve 7 yapısal çalışma seansı verilir.

Tatilde İngilizce: Daha çok boş zamana olanak veren haftalık 20 derslik programdır.

TOEFL IBT ve Akademik ingilizce Programı: 16 yaş ve üzerindekiler programlara katılabilmektedir. Dersler 45 dakika sürer ve sınıf mevcudu ortalama 12 kişi olmakla birlikte en fazla 15 kişi olabilmektedir.
20 Toelf Ibt ve Akademik ingilizce dersi + 15 yapısal çalışma seansı

IELTS ve CAMBRIDGE Sınavına Hazırlık: 16 yaş ve üzerindekiler programlara katılabilmektedir. Dersler 45 dakika sürer ve sınıf mevcudu ortalama 12 kişi olmakla birlikte en fazla 15 kişi olabilmektedir.
20 IELTS veya CAMBRIDGE yogun kursu + 7 yapısal çalışma seansı

Akademik Yıl ve Sömestre Programları: 16 yaş ve üzerindekiler programa katılabilmektedir. Başlangıç seviyesinden itibaren tüm seviyelere uygun bir programdır. Haftada 24 veya 30 ders eğitim verilir. Program süresi 5 veya 9 aydır. Sınıf mevcudu ortalama 12 kişi olmakla birlikte en fazla 15 kişi olabilmektedir.

2016 Başlangıç Tarihleri:
Akademik Yıl : Ocak, Nisan, Haziran, Eylül
Akademik Sömestre : Ocak, Mart, Nisan, Haziran, Eylül, Ekim

Üniversiteye Hazırlık Programları

Üniversite Lisans Programlarına Hazırlık: 17 yaş ve üzeri için tasarlanmış bir programdır. Başlangıç seviyesinden itibaren tüm seviyelere uygun bir programdır. Aspect’te Üniversite Lisans Programlarına Hazırlık size herhangi bir Kuzey Amerika lisans programına başlayabilmeniz için gerekecek olan dil seviyesini ve akademik yeterliliği sağlar. Program kanada veya Amerika Birleşik Devletleri’nde üniversiteye başlamanız için gereken TOEFL skorunu alabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Haftada 20 Genel İngilizce Dersi + 10 TOEFL dersi olmak üzere 30 ders eğitim verilir. Öğrenciler ayrıca 8 hafta süresince, haftada 3 saat TOEFL sınıflarına katılırlar. Sınıf mevcudu ortalama 11 kişi olmakla birlikte en fazla 15 kişi olabilir. Program süresi en az 8 haftadır.

Üniversite Lisans Programlarına Hazırlık Sömestresi: 17 yaş ve üzeri için tasarlanmış bir programdır. Başlangıç seviyesinden itibaren tüm seviyelere uygun bir programdır.

Program Kanada veya Amerika Birleşik Devlerinde üniversiteye başlamanız için gereken TOEFL skorunu alabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Haftada 20 Genel İngilizce Dersi + 10 TOEFL dersi olmak üzere 30 ders eğitim verilir. Sınıf mevcudu ortalama 11 kişi olmakla birlikte en fazla 15 kişi olabilir. Program süresi 20 haftadır.

Üniversite Lisans Programlarına Hazırlık Yılı: 17 yaş ve üzeri için tasarlanmış bir programdır. Başlangıç seviyesinden itibaren tüm seviyelere uygun bir programdır.
Program Kanada veya Amerika Birleşik Devlerinde üniversiteye başlamanız için gereken TOEFL skorunu alabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Haftada 20 Genel İngilizce Dersi + 10 TOEFL dersi olmak üzere 30 ders eğitim verilir. Sınıf mevcudu ortalama 11 kişi olmakla birlikte en fazla 15 kişi olabilir. Program süresi 32 haftadır.

Lisansüstü Üniversite Programlarına Hazırlık: 21 yaş ve üzeri için tasarlanmış bir programdır. İleri seviyesinden itibaren tüm seviyelere uygun bir programdır. KAPLAN ‘ın Lisansüstü Üniversite Programlarına Hazırlık Programı, size ABD veya Kanada’da bir lisans üstü üniversite programına başlamak için gerekli olan İngilizce seviyesini ve GMAT/GRE sınavları için gerekli olan nitelikleri kazandıracaktır. Haftada 20 Genel İngilizce Dersi + 10 TOEFL dersi olmak üzere 30 ders eğitim verilir. Öğrenciler ayrıca 8 hafta süresince, haftada 3 saat GMAT/GRE sınıflarına katılırlar. Sınıf mevcudu ortalama 11 kişi olmakla birlikte en fazla 15 kişi olabilir. Program süresi en az 8 haftadır.

Lisansüstü Üniversite Programlarına Hazırlık Sömestresi: 21 yaş ve üzeri için tasarlanmış bir programdır. Orta seviyeden itibaren tüm seviyelere uygun bir programdır. KAPLAN Lisansüstü Üniversite Programlarına Hazırlık Sömestresi size herhangi bir Kuzey Amerika lisans programına başlayabilmeniz için gerekecek olan dil seviyesini ve akademik yeterliliği sağlar. Program Kanada veya Amerika Birleşik Devlerinde üniversiteye başlamanız için gereken TOEFL skorunu alabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Haftada 20 Genel İngilizce Dersi + 10 TOEFL dersi olmak üzere 30 ders eğitim verilir. Öğrenciler ayrıca 8 hafta süresince, haftada 3 saat GMAT/GRE sınıflarına katılırlar. Sınıf mevcudu ortalama 11 kişi olmakla birlikte en fazla 15 kişi olabilir. Program süresi 20 haftadır.

Lisansüstü Üniversite Programlarına Hazırlık Yılı: 21 yaş ve üzeri için tasarlanmış bir programdır. Orta seviyeden itibaren tüm seviyelere uygun bir programdır. KAPLAN Lisansüstü Üniversite Programlarına Hazırlık Yılı size herhangi bir Kuzey Amerika lisans programına başlayabilmeniz için gerekecek olan dil seviyesini ve akademik yeterliliği sağlar.
Program Kanada veya Amerika Birleşik Devlerinde üniversiteye başlamanız için gereken TOEFL skorunu alabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Haftada 20 Genel İngilizce Dersi + 10 TOEFL dersi olmak üzere 30 ders eğitim verilir. Sınıf mevcudu ortalama 11 kişi olmakla birlikte en fazla 15 kişi olabilir. Program süresi 32 haftadır.

KAPLAN U.S.A Merkezleri

Boston

Boston-Harvard Square

Boston-Northeastern University

Newyork – Empire State

Newyork – SoHo

Philedelphia

Washington -DC

Miami

Chicago

Illinois Institute Of Technology

Seattle

Highline Community College

Portland

San Francisco

Berkeley

San Diego

Santa Barbara City College

Irvine Valley College

Whittier College

Los Angeles – Westwood

0 Yorum:


  •  yazmış:


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×