EC

European Center

Beş ülkede 7 merkezde, dünya çapında 104’den fazla ülkeden yılda 18.000’in üzerinde katılımcıya uluslararası standartlarda eğitim vermektedir.

 

20 yılı aşkın süredir eğitim veren dil okulunun sadece Amerika’da değil aynı zamanda İngiltere, Malta, Güney Afrika ve Kanada’da da merkezleri bulunmaktadır.

Amerika’daki okulları Boston, New York, Washington D.C., San Francisco, San Diego, Los Angeles (Santa Monica) ve Miami’dedir.

Var olan akreditasyonları: ACCET, ALTO, ENGLISHUK, FELTOM, ENGLISHUS, BRITISH COUNCIL, UKBA, SAYTC, LANGUAGES CANADA

 

Sunulan Programlar:

Genel İngilizce : Başlangıç seviyesinden itibaren tüm seviyelere uygun bir programdır. Haftada 20 ders Genel İngilizce eğitimi verilir ve dersler 45 dakika sürer

Yoğun İngilizce: Başlangıç seviyesinden itibaren tüm seviyelere uygun bir programdır. Haftada 30 ders Genel İngilizce eğitimi verilir ve dersler 45 dakika sürer.

İş İngilizcesi : Orta düzey ingilizce bilgisine sahip katılımıcılar için Business ingilizcesine yoğunlaşılmış bir programdır. Yıl içerisinde her pazartesi (resmi tatiller dışında) başlangıç tarihleri bulunmaktadır.

Üniversite Hazırlık : Her seviyede katılımcı için uygun bir programdır. Haftada 24 ders bulunmaktadır ve her pazartesi başlangıç imkanı vardır.

Sınav Hazırlık : IELTS, TOEFL, GMAT,GRE, Cambridge ESOL, sınavları için dizayn edilmiştir. Resmi tatiller dışındaki her pazartesi başlangıç ve haftada 30 ders verilmektedir.

MERKEZLER:

  • EC – Boston
  • EC – SanDiego
  • EC – San Francisco
  • EC – Miami
  • EC – Los Angeles

0 Yorum:


  •  yazmış:


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×