Oklahoma City, Oklahoma Oklahoma City University

ELS/Oklahoma City, Oklahoma City University (OCU) kampüsünde bulunur ve öğrencilerine çok çeşitli eğitim seçenekleri sunar. ABD’nin yaşama maliyetleri en düşük şehirlerinden biri olan yerleşim güvenli ve sıcak bir ortama sahiptir. Uygun fiyatlı apartmanlar ve aile yanı konaklama seçenekleri kampüse çok yakındır. State Capitol binasının yanında bulunan merkezimiz, eğlence ve sanat bölgesindedir ve Oklahoma City’nin profesyonel spor ve konser etkinliklerine çok yakındır.
Sıralama: U.S. News & World Report OCU’ya batı ABD’nin uzmanlık derecesi veren üniversitelerinin en iyiler arasında yer vermiştir. Princeton Review OCU’ya “En İyi Batı Yüksekokul” ünvanını vermiştir ve OCU Money dergisinin “America’s 100 Best College Buys” listesinde yer almıştır.
Kurslar: Yoğun – Akademik , Yoğun – Gene, Yarı-Yoğun, American Explorer,
Yönetici Programları
Mevcut Olanaklar: Konuşma Partneri, Üniversite Sınıflarına Ziyaret ve Derse Katılım
Resmi Sınavlar: TOEFL® iBT, TOEIC®, IELTS™
Konaklama Seçenekleri: Öğrenci yurdu (kampüs içi) veya aile yanı
Yerel Kurum: ELS için Yüksekokul Kredisi, Eş zamanlı Kayıt imkanı, Burs olanakları mevcuttur, ELS 112 mezunları TOEFL®’dan muaftır
Yerel Kurum Örnek Bölümleri: Bilgisayar Bilimi, Müzik, Ticaret Yönetimi (MBA), Biyoloji (Tıp-öncesi), TESOL, Muhasebe, (MSA) Ekonomi, Finans, Pazarlama, Psikoloji, Hemşirelik (BS ve MSN)
1915 N.W. 24th Street – Harris Hall, Oklahoma City, OK 73106 •Şehir •Özel •Kayıtlı öğrenci sayısı: 3,800

0 Yorum:


  •  yazmış:


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×