St. Louis, Missouri University of Misouri-St. Louis

ELS/ELS/St. Louis, havaalanından yalnızca 6.4 km uzaklıkta, University of Missouri-St. Louis (UMSL)’nin güzel kampüsünde yer alır. St. Louis, düşük maliyetle yaşam sürdürülebilecek ve sıcakkanlı insanların yaşadığı 2.5 milyon nüfusluk bir orta batı şehridir. St. Louis, birinci lig beysbol, NFL amerikan futbolu, buz hokeyi ve futbol takımları; Gateway Arch, Anheuser Busch Brewery, çeşitli caz gece kulüpleri ve diğer kültürel etkinlikleri ile tanınmaktadır.
Sıralama: U.S. News & World Report, 2009’da Uluslar arası Ticareti ülke çapında 15. seçmiştir; Kriminoloji ve Cezai Hukuk ise Journal of Criminal Law tarafından ülke çapında 2. ve U.S. News & World Report tarafından 4. seçilmiştir.
Kurslar: Yoğun – Akademik , Yoğun – Genel , Yarı-Yoğun, American Explorer
Mevcut Olanaklar: Üniversite Sınıflarına Ziyaret ve Derse Katılım
Resmi Sınavlar: TOEFL® iBT, IELTS™
Konaklama Seçenekleri: Öğrenci yurdu (kampüs içi) veya aile yanı
Yerel Kurum: Eş zamanlı Kayıt imkanı, ELS 112 mezunları lisans programlarına girişte TOEFL®’dan muaftır. ELS öğrencilerinin UMSL’de lisans programına başvurularının kabul oranı %99’dur.
Yerel Kurum Örnek Bölümleri: Biyoloji, İşletme, Ekonomi, Kimya, Bilgisayar Bilimi, Kriminoloji, Eğitim, Hemşirelik, Yöneticilik Bilgisi, Fizik, Psikoloji One University Boulevard, St. Louis, MO 63121 •Banliyö •Devlet •Kayıtlı öğrenci sayısı: 15,700

0 Yorum:


  •  yazmış:


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×