Tampa, Florida The University of Tapma

ELS/Tampa, University of Tampa içerisinde; plajların, heyecan dolu gece hayatının ve dünya standartlarında alışverişin hemen yanında tarihi ve kültürel zenginliğe sahip Tampa’nın merkezinde bulunmaktadır. 40 hektarlık güzel kampüs Hillsborough Nehri’nin kıyısına yerleşmiştir ve Henry B. Plant Museum, Scarfone/Hartley Gallery, David Falk Theatre ile gurur duyar. Ayrıca boyutuna göre sahip olduğu sportif tesisler onu ülkenin en iyileri arasına sokmuştur.
Sıralama: The John H. Sykes College of Business, The Princeton Review’un yıllık yayınlanan En İyi Ticaret Okulları Rehberi 2007 sıralamasındaki 45 okuldan biridir.
Kurslar: Yoğun – Akademik(Önemli not: Yalnızca halihazırda giriş başvurusu yapmış olan öğrenciler şartlı kabul edilmektedir, veya University of Tampa’ya eşzamanlı kayıt başvurusu yapanlar UT’de ELS programına kaydolabilirler.)
Mevcut Olanaklar: Üniversite Sınıflarına Ziyret ve Derse Katılım
Resmi Sınavlar: 2012’den itibaren TOEFL® ve IELTS™
Konaklama Seçenekleri: Öğrenci yurdu (kampüs dışı) veya aile yanı
Yerel Kurum: ELS 112 mezunları TOEFL®’dan muaftır, Şartlı Kabul, Eş zamanlı Kayıt
Yerel Kurum Örnek Bölümleri: 120’den fazla alanda lisans eğitimine ek olarak; Öğretim, Eğitim, Ticaret Yönetimi, Muhasebe, Finans, Pazarlama ve Hemşirelik alanlarında
Master derecelerini içeren lisansüstü eğitim
701 West Kennedy Boulevard, Tampa, FL 33606 •Banliyö •Özel •Kayıtlı öğrenci sayısı:25,000

0 Yorum:


  •  yazmış:


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×