Amerika’daki Merkezleri

Boston, New York, Miami Beach, San Diego, Los Angeles, San Francisco, Washington DC, San Diego Point Lorna, Santa Barbara, Chicago,Santa Cruz, San Francisco, Honolulu.

Kanada Merkezleri

Toronto, Vancouver

İngiltere Merkezleri

Londra, Oxford, Cambridge, Brighton, Bristol, Borunemouth, Manchester

İrlanda

Dublin

Malta

St. Julian's

Avustralya

Sydney,Brisbane

Güney Afrika

Cape Town

Yeni Zellanda

Auckland

Avrupa

Paris, Nice, Barselona, Madrid, Berlin.

Japonya

Tokyo

Çin

Pekin

Sahip Olduğu Akreditasyonlar

ACCET, AAIEP, FIYTO, SOUTHERN NEW HAMPSHIRE UNIVERSITY

SUNULAN PROGRAMLAR

Esnek Kurslar

16 yaş ve üzerindekiler programlara katılabilmektedir. Dersler 40 dakika sürer ve sınıf mevcudu ortalama 12 – 15 kişi olmakla birlikte en fazla 17 kişi olabilmektedir.

EF Yoğun : Başlangıç seviyesinden itibaren tüm seviyelere uygun bir programdır. Haftada 6 iLab oturumu dahil 32 ders eğitim verilir. Akademik ve mesleki nedenlerle dili en hızlı şekilde öğrenmek isteyenlere tavsiye edilir. 14 genel dil dersi, öğretmen yönetiminde tartışmalar, yazılı egzersizleri, grup çalışması ve rol oyunlarını kapsar. 10 özel ilgi dersi iş hayatına yönelik dil, kültür ve gelenekler, dil ve medya, edebiyat, yoğun gramer, medya çalışmaları, telaffuz, entonasyon ve iletişim seçeneklerinden oluşur. Yıl boyunca her pazartesi program başlangıç tarihi mevcuttur.

EF Genel : Başlangıç seviyesinden itibaren tüm seviyelere uygun bir programdır. Haftada 6 iLab oturumu dahil 26 ders eğitim verilir. Günlük dilde akıcı iletişim kurmayı isteyenlere tavsiye edilir. 14 genel dil dersi, öğretmen yönetiminde tartışmalar, yazılı egzersizleri, grup çalışması ve rol oyunlarını kapsar. 4 özel ilgi dersi işletme, lisan ve müzik, kelime bilgisi, lisan ve film, telaffuz ve gramer seçeneklerinden oluşur. Yıl boyunca her pazartesi program başlangıç tarihi mevcuttur.

EF Temel : Başlangıç seviyesinden itibaren tüm seviyelere uygun bir programdır. Haftada 6 iLab oturumu dahil 20 ders eğitim verilir. Dil eğitiminin yanında tatil yapmayı da isteyenlere tavsiye edilir. 14 genel dil dersi, öğretmen yönetiminde tartışmalar, yazılı egzersizleri, grup çalışması ve rol oyunlarını kapsar. 4 özel ilgi dersi dünya kültürleri, toplum ve spor, bilim ve yenilikler, argo ve deyimler, telefonla konuşma yetenekleri seçeneklerinden oluşur. Yaz döneminde sunulur.

İş İngilizcesi : Programa katılım için, katılımcılardan en az orta seviyede İngilizce bilmeleri beklenmektedir. Haftada 6 iLab oturumu dahil 32 ders eğitim verilir. Yazılı İngilizcesini ve gramerini geliştirirken sözlü iletişim tekniklerinin de öğretildiği bir programdır. İş hayatına yönelik kurallar ve iş hayatının gereklilikleri konularında eğitim verilir. Derslerde, Harvard Business School’un vaka analizi metodları kullanılır. 14 genel dil dersi, öğretmen yönetiminde tartışmalar, yazılı egzersizleri, grup çalışması ve rol oyunlarını kapsar. 10 İş İngilizcesi dersi, iş yerinde kullanılan dil, liderlik gelişimi, sözleşme görüşmeleri, toplantı yönetimi, satış ve pazarlama stratejilerini geliştirmeye odaklanır.

Özel Kurslar

16 yaş ve üzerindekiler programlara katılabilmektedir. Dersler 40 dakika sürer ve sınıf mevcudu ortalama 12 – 15 kişi olmakla birlikte en fazla 17 kişi olabilmektedir. Programlara katılım için, katılımcıların en az orta seviyede İngilizce bilmeleri gerekmektedir.

TOEFL Sınavına Hazırlık : Haftada 6 iLab oturumu dahil 32 ders eğitim verilir. The Test of English as a Foreign Language (TOEFL) sınavına hazırlık programının 14 genel dil dersi, öğretmen yönetimindeki tartışmalar, yazı egzersizleri, grup çalışması, gramer ve iletişim bilgilerinin artırılmasını kapsar. 4 sınav hazırlık dersi, hazırlık dersleri, dinleme ve okuma algılanması, test stratejileri geliştirmesini kapsar. Seçilen alanda 6 özel ilgi dersi, kelime bilgisi ve gramer gibi dil yeteneklerinin geliştirilmesine yöneliktir.

TOEIC Sınvına Hazırlık : Haftada 6 iLab oturumu dahil 32 ders eğitim verilir. The Test of English for International Communication (TOEIC) sınavına hazırlık programının 14 genel dil dersi, öğretmen yönetimindeki tartışmalar, yazı egzersizleri, grup çalışması, gramer ve iletişim bilgilerinin artırılmasını kapsar. 4 sınav hazırlık dersi, hazırlık dersleri, dinleme ve okuma algılanması, test stratejileri geliştirmesini kapsar. Seçilen alanda 6 özel ilgi dersi, kelime bilgisi ve gramer gibi dil yeteneklerinin geliştirilmesine yöneliktir.

IELTS Sınavına Hazırlık : Haftada 6 iLab oturumu dahil 32 ders eğitim verilir. International English Language Testing System (IELTS) sınavına hazırlık programının 14 genel dil dersi, öğretmen yönetimindeki tartışmalar, yazı egzersizleri, grup çalışması, gramer ve iletişim bilgilerinin artırılmasını kapsar. 4 sınav hazırlık dersi, hazırlık dersleri, dinleme ve okuma algılanması, test stratejileri geliştirmesini kapsar. Seçilen alanda 6 özel ilgi dersi, kelime bilgisi ve gramer gibi dil yeteneklerinin geliştirilmesine yöneliktir.

Haftada 6 iLab oturumu dahil 32 ders eğitim verilir. Cambridge Üniversitesi Yerel Sınavlar Sendikası, tüm dünyada tanınan, çeşitli yetenek seviyelerinde, birçok yazılı yetenek sınavı düzenler. CAMBRIDGE sınavına hazırlık programının 14 genel dil dersi, öğretmen yönetimindeki tartışmalar, yazı egzersizleri, grup çalışması, gramer ve iletişim bilgilerinin artırılmasını kapsar. Seçilen alanda 10 özel ilgi dersi, iş hayatına yönelik dil, kültür ve gelenekler, dil ve medya, edebiyat, yoğun gramer ve ekstra sınav hazırlık konularını kapsar.

Akademik Yıl Programı

16 yaş ve üzerindekiler programa katılabilmektedir. Başlangıç seviyesinden itibaren tüm seviyelere uygun bir programdır. Program süresi 9 aydır. Sınıf mevcudu ortalama 12 – 15 kişi olmakla birlikte en fazla 17 kişi olabilmektedir. Akademik yıl programı dahilinde EF Çok Dilli Yıl seçimi ile 2 ya da 3 dil öğrenilebilir.

EF Master English Programları

16 yaş ve üzerindekiler programa katılabilmektedir. Orta seviyeden itibaren tüm seviyelere uygun bir programdır. Haftada 32 ders eğitim verilir. Program süresi 6 – 9 ay arasıdır. Sınıf mevcudu ortalama 12 – 15 kişi olmakla birlikte en fazla 17 kişi olabilmektedir.

Master Business English : Uzun süreli İngilizce eğitimi ile Harvard Business School Yayımlarından alınan durum çalışmalarına dayalı özel bir iş programının birleşimidir.

Master English for IT : Yoğun İngilizce öğrenimiyle IT sektöründe etkili birşekilde iletişim kurmayı sağlayan bir programdır. IT sektöründe profesyonel anlamda İngilizce konuşmanız amaçlanır.

Master English for Hotel & Tourism : Yoğun İngilizce öğrenimiyle uygulamaya dayalı konukseverlik programı birleştirilmiştir. Uluslar arası otelcilik ve turizm sektörünün sorunları tartışılır.

Master English for Media & Art : Yoğun İngilizce çalışmaları sanat, tasarım ve görsel kültür gibi değişik konularla birleştirilmiştir. Teorinin ötesinde çalışma imkanı, konuk sanat konuşmacıları, fotoğraf dersleri ve dijital betimleme gibi konular işlenir.

Staj Kursu:

Sekiz haftalık bir kurstur. Minimum 16 yaş sınırı vardır.

 

Amerika’daki EF Dil Okulları – Liste >>

0 Yorum:


  •  yazmış:


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×