Aile Yanında Konaklama :

Katılımcıya pratik yapma ve kültüre hızlı alışma açısından yararlıdır. Tek kişilik ya da paylaşımlı odadalarda ekonomik konaklama sağlanabilir. Öğrenciler isterlerse ailenin sunduğu kahvaltı – yemek servisinden faydalanabilirler. Bazı aileler tarafından öğrencilere özel banyo imkanı sunulur.

Yurtta Konaklama :
Yabancı öğrencilerin bir arada konakladığı konaklama şeklidir. Öğrencilerin daha özgür hareket edebildikleri bir konaklamadır. Tek kişilik ya da paylaşımlı odalarda konaklama sağlanabilir. Öğrenciler isterlerse yurtta sunulan kahvaltı – yemek servisinden faydalanabilirler.

Öğrenci Evinde Konaklama :
Yabancı öğrencilerin bir arada konakladığı konaklama şeklidir. Öğrencilerin daha özgür hareket edebildikleri bir konaklamadır. Tek kişilik ya da paylaşımlı odalarda konaklama sağlanabilir. Öğrenciler, oda haricindeki ortak paylaşım alanlarını diğer öğrencilerle payşırlar. Herhangi bir yemek hizmeti sunulmamaktadır.

Otelde Konaklama :
Bireysel yaşamın ön plana çıktığı bir konaklama şeklidir. Tek kişilik ya da paylaşımlı odalarda konaklama sağlanabilir. Öğrenciler isterlerse otelde sunulan kahvaltı – yemek servisinden faydalanabilirler.

0 Yorum:


  •  yazmış:


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×