Yeni Başlayanlar için Kurslar :

Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, İrlanda, İskoçya, Malta ve Güney Afrika İsviçre, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Ekvador, Kosta Rika, Çin, Brezilya, Fas, Rusya ve Japonya’da sunulur. En az bir haftalık olan programları katılımcılar ihtiyaçları doğrultusunda istedikleri kadar uzatabilirler. Haftada en az 20 ders eğitim verilir. 16 yaş ve üzerindekiler katılabilir.

Genel Dil Kursları :
Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, İrlanda, İskoçya, Malta ve Güney Afrika İsviçre, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Ekvador, Kosta Rika, Çin, Brezilya, Fas, Rusya ve Japonya’da sunulur. En az bir haftalık olan programları katılımcılar ihtiyaçları doğrultusunda istedikleri kadar uzatabilirler. Haftada 20 ders eğitim verilir. 16 yaş ve üzerindekiler katılabilir. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm seviyelere ayrı programlarlar düzenlenir.

Yoğun Dil Kursları :
Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, İrlanda, İskoçya, Malta ve Güney Afrika İsviçre, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Ekvador, Kosta Rika, Çin, Brezilya, Fas, Rusya ve Japonya’da sunulur. En az bir haftalık olan programları katılımcılar ihtiyaçları doğrultusunda istedikleri kadar uzatabilirler. Haftada 24 – 40 ders eğitim verilir. 16 yaş ve üzerindekiler katılabilir. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm seviyelere ayrı programlarlar düzenlenir.

Sınav Hazırlık Kursları :
Amerika’da : TOEFL, TOEIC, GMAT ve GRE sınavlarına hazırlık programları,
Kanada’da : TOEFL, TOEIC, GMAT, GRE ve Cambridge sınavlarına hazırlık programları,
İngiltere’de : TOEFL, TOEIC, IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlık programları,
Avustralya’da : TOEFL, TOEIC, IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlık programları,
İrlanda’da : Cambridge sınavlarına hazırlık programları,
İskoçya’da : IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlık programları,
Malta’da : Cambridge sınavlarına hazırlık programları,
Yeni Zelanda’da : TOEFL, IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlık programları,
Güney Afrika’da : TOEFL, IELTS, TOEIC ve Cambridge sınavlarına hazırlık programları,
Fransa’da : DELF, CCIP ve Alliance Française sınavlarına hazırlık programları,
İspanya’da : DELE sınavına hazırlık programları,
İtalya’da : CELI sınavına hazırlık programları,
Almanya’da : ZD, ZMP ve ZDfB sınavlarına hazırlık programları sunulmaktadır.

İş İngilizcesi Kursları :
Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, İskoçya, İrlanda ve Malta’da sunulmaktadır. En az 16 yaş ve üzerindekiler katılabilir. Katılım için belli seviyede İngilizce bilgisi gerekmektedir. En az iki haftalık programlardır.

Mesleki İngilizce Programları : 
İngilizcelerini kendi mesleki alanlarında geliştirmek isteyenlere uygun porgramlardır. Örneğin; Turizm İngilizcesi, Tıp İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi… Hem genel İngilizce hem de Profesyonel İngilizce eğitimi verilir. Amaç uluslararası platformda katılımcıları branşlarında daha etkin ve vazgeçilmez kılmaktır.

Yöneticiler için Dil Kursları / Executive Kurslar :
Dil eğitimine kısa bir süre ayırabilecek iş adamları ve yöneticiler için düzenlenen programlardır. Amaç en kısa sürede en verimli dil eğitimini sunmaktır. Küçük gruplarda eğitim verilir. En az bir haftalık programlardır. Haftada en az 20 ders eğitim verilir.

Öğretmenler için Dil Kursları :
Amerika, İngiltere, Kanada, Fransa, Almanya ve İtalya’da sunulan programlardır. İngilizce, Almanca, Fransızca veya İtalyanca öğretmenleri ya da öğretmen adayları için düzenlenir. En az iki haftalık programlardır.

İngilizce ve Staj Programları :
Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda, İskoçya ve Yeni Zelanda’da sunulan programlardır. En az dört hafta dil eğitiminden sonra dil okulu tarafından organize edilen en az dört haftalık ücretli – ücretsiz staj ya da en az dört hafta dil eğitimi süresince ücretsiz staj imkanı sağlanır. Staj, öğrencinin eğitim durumu, iş deneyimi ve İngilizce bilgisi gözönünde tutularak organize edilir.

Akademik Yıl – Akademik Sömestre Programları :
Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda, Avustralya, İskoçya, Malta ve Yeni Zelanda’da sunulan programlardır. Eğitim süresi altı, sekiz ya da dokuz ay olabilir. Uzun dönem dil eğitimi almak isteyen öğrencilere önerilen ekonomik paket programlardır.

Bire Bir Kurslar :
Amerika, İngiltere, Kanada, İskoçya, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta ve Güney Afrika’da sunulur. Başka bir programla birleştirilebileceği gibi sadece bire bir derslerle de bir program oluşturulabilir.

0 Yorum:


  •  yazmış:


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×