WestEdu ile çalışmaya karar vermeden önce pek çok eğitim danışmanı ile görüştük ve açıkçası bizim en az gururumuzu okşayan, WestEdu oldu. Diğer danışmanlıklar bizim aslında sadece kırmızı pelerinlerimizin eksik olduğu konusunda bizi ikna ediyorlardı nerdeyse. Biz neymişiz, haberimiz yokmuş diye düşünürken, öğrendiklerimiz, aslında bazı eğitim tüccarlarının oyununa gelmek üzere olduğumuzdu. Bize, olayin doğasına aykırı olsa bile, gerçekçi yaklasıp, hangi okuldan kabul alıp, hangisinden alamayacagımızı söyleyen Aysegül hanıma çok teşekkür ediyoruz. Onun sayesinde kırmızı pelerinlerimizi naftalinleyip sandığa kaldırdık.

WestEdu’nun ayaklarınızı yere basmanızı sağladıgı açık! Belki kendinizi, bu okuldan kabul alamazsınız cümlesi ile karşı karşıya bulduğunuzda çok iyi hissetmeyeceksiniz. Üzulmeyin, gerçek dünyaya hoşgeldiniz!

Size en uygun okulların büyük bir titizlikle tarandıgına ve en uygun kombinasyonun sizin için hazırlandıgına emin olun. Okulların web sitelerine bakarak gosterdiğiniz efor saygıya deger, ama unutmayin, yeterli degil!.

Hazırlanıp, üstüste konulduğunda, bir evrak yığınını andıran başvuru dosyanızın içinde kaybolmaya gerek yok. Sadece sizden istenilen belgeleri getirin yeter. Bundan sonraki işlemlerin büyük bir titizlikle yapıldıgı açık.

Başvurunuz gitti, artik herşey tamam zannedenler icin kotu haberlerimiz var. Bundan sonrası önceki işlemler gibi zor olacaktır. Pasaport işlemleri, vize başvurusu, uçak bileti ve bunun gibi pek cok yapılması zorunlu iş için gerek duyduğunuz yardımı WestEdu’dan eminiz ki alacaksınız.

 

Son olarak, kararı siz verin, WestEdu’da kararınızın doğru olup olmadıgını söyleyecek biri mutlaka bulursunuz…
Profesyonel yardım yetmedi, amatör yardım da lazım derseniz, buyrun mail adreslerimiz:

onderdemirezen@hotmail.com
halffather@hotmail.com
Önder & Yurtsev

ÖNDER DEMİREZEN GALERİSİ

0 Yorum:


  •  yazmış:


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×