St. Giles International

St. Giles International, 1955 yılında Londra’da kurulmuştur ve Büyük Britanya, Amerika Birleşik Devletleri ve Brezilya’da bulunan okullarında eğitim vermektedir. Büyük Britanya’da tesis edilen en eski ve en başarılı İngiliz dili eğitim kurumlarından birisidir ve mükemmellik ünvanı St. Giles International ile özdeşleşmiştir. Genç öğrenciler için uzmanlık kursları ile engin bir deneyime sahiptir.

 

St. Giles International Gençlik Konaklama Yaz Kampı, dünyanın dört bir yanından gelen 10 – 17 yaş arası öğrencilerin çeşitli ve ilginç aktivitelerle hem eğlenip hem de İngilizce dil becerilerini de geliştirme imkanı sunar.

Bölge

Şehir İngiltere'nin güneyinde, Londra şehir merkezine 2 saat 25 dakika uzaklıktadır. İngiltere’nin ana havaalanlarına yakındır. Denize kıyısı olan Bounemouth öğrenciler için ideal İngiltere'nin en çok güneşa lan şehridir.

 

Kampüs

Bournemouth Üniversitesinin, The Landsdowne kampüsünde eğitim verilmektedir.

Konaklama

Konaklama Thames nehrinin hemen yanında ve büyük bir parkın tam karşısında yer alan modern yurt binalarında sağlanmaktadır. Tüm öğrenciler tek kişilik odalarda konaklamaktadır. Binada 24 saat güvenlik bulunmaktadır. St. Giles kadrosu yardım için her zaman hazırdır.

 

Yemekler

Tüm öğrencilere paket öğle yemeğinin verildiği gezintiler hariç, yemekler geniş bir yemekhanede sunulmaktadır. Sağlıklı ve çeşitli yemekler verilmektedir ve özel diyet istekleri sağlanmaktadır.

Dil Programı

Öğrenciler 15 kişilik uluslararası sınıflarda her hafta 20 saat ders işleyeceklerdir. Her ders 50 dakika sürmektedir. İlk gün, öğrenciler seviye belirleme sınavına tabi tutulurlar ve bu sınava göre seviyelerine uygun bir sınıfa yerleştirilirler. Her öğrenci kurs sonunda sertifika alır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her türlü seviyeden öğrenci kabul edilir.

Öğretmenlerin hepsi alanlarında uzmandır ve öğrencilerin ihtiyaçlarını anlama konusunda çok başarılıdırlar. Derslerin temeli konuşma ve dinleme üzerine kurulmuştur ve dil kullanımı eğlenceli ve işlevsel bir yaklaşımla hayata geçirilir. Formal dil becerileri eğitimine ek olarak dersler, proje çalışmaları, videolar, oyunlar ve St. Gile International’ın pek çok farklı İngiliz dili eğitim kaynaklarının kullanılmasını da içermektedir. Amaç, öğrencilerin kendilerine olan güvenini arttırmak ve daha etkili bir şekilde İngilizce iletişim kurmalarını sağlamaktır.

Aktivite Programı

Öğrenciler her gün ilgi alanları için özellikle tasarlanmış olan çeşitli ve ilginç aktivitelerden oluşan bu programda yer alırlar. Aktiviteler, futbol, voleybol, yüzme, basketbol ve tenis gibi sporların yanı sıra film gösterimi, disko, akşam oyunları, bowling ve tarihi yerlere yapılan geziler gibi sosyal ve kültürel aktiviteleri de içermektedir.

Tam gün geziler Oxford, London, Bournemouth, Stonehenge, Sightseeing ve Brighton şehirlerine düzenlenmektedir. Yarım gün geziler ise Londra’nın tarihi ve popüler yerlerine düzenlenmektedir.

Tarih Aralığı

08 Temmuz – 05 Temmuz 2018 tarihleri arasında programa başlamak mümkündür.

Program Ücreti

 • 2 hafta : 1.940 GBP
 • 3 hafta : 2.810 GBP

Program Ücretine Dahil Hizmetler :

 • Haftada 20 ders İngilizce eğitimi
 • Özel banyolu tek kişilik odada konaklama
 • Günde 3 öğün yemek
 • Her hafta 2 tam gün gezi
 • Her hafta 2 yarım gün gezi
 • Gündüz ve akşam aktivite programı
 • Havaalanı transferleri
 • 24 saat acil telefon numarası servisi
 • Yerleştirme testi
 • Bitirme Sertifikası.

   

0 Yorum:


 •  yazmış:


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×