King’s School-Canterbury Yaz Okulu-St.Giles(8-12/13-17)

St. Giles International (8-12/ 13–17 yaş arası)
St Giles dil okulu bu merkezde King’s School kampusunu kullanmaktadır. Dünyanın en eski devlet okullarından biri olan King’s School Canterbury şehrinin merkezinde bulunmaktadır. Modern konaklama yurtları dersliklere sadece yürüme mesafesindedir. Derslikler son derece moderndir ve Kolejin büyülü havası öğrencileri etkiler.

Okul

Öğrenciler ayrıca okulun çok çeşitli spor merkezlerinden faydalanabilirler. (yüzme havuzu, jimnastik salonu ve spor alanları)

Kampus son derece güvenilir ve çok büyük olmamasıyla küçük katılımcılar için çok uygundur.

Kampus

Eğitim, Konaklama, yemek ve sosyal aktivitelerle King’s School kampusu Canterbury şehrinin merkezinde bulunmaktadır. Katılımcılar yurtta tek veya paylaşımlı odalarda konaklar.

Kampus iki klasik büyük yemek salonu, modern ve etkili sınıfları, açık ve kapalı spor merkezleri, yüzme havuzları, tenis kortları ve kaya tırmanma platformlarıyla öğrencilerin devamlı kullanımına açıktır.
Kapalı yüzme havuzu ve kapalı spor alanları.
Tenis kortu,Fitness ve jimnastik salonu

Konaklama

Modern olan yurtlar St. Augustines tarafında yer almaktadır. Öğrenciler tek ya da iki kişilik odada konaklar ve yurtta internet imkânı vardır. Okulda ortak kullanımlı oda da flat ekran TV bulunmaktadır. Ve en önemlisi okul son derece güvenlibir bölgededir.

Yemekler

Tüm öğrencilere paket öğle yemeğinin verildiği gezintiler hariç, yemekler geniş bir yemekhanede sunulmaktadır. Sağlıklı ve çeşitli yemekler verilmektedir ve özel diyet istekleri sağlanmaktadır.

Dil Programı

Öğrenciler 12 kişilik uluslararası sınıflarda her hafta 20 saat ders işleyeceklerdir. Her ders 50 dakika sürmektedir. İlk gün, öğrenciler seviye belirleme sınavına tabi tutulurlar ve bu sınava göre seviyelerine uygun bir sınıfa yerleştirilirler. Her öğrenci kurs sonunda sertifika alır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her türlü seviyeden öğrenci kabul edilir.

Öğretmenlerin hepsi alanlarında uzmandır ve öğrencilerin ihtiyaçlarını anlama konusunda çok başarılıdırlar. Derslerin temeli konuşma ve dinleme üzerine kurulmuştur ve dil kullanımı eğlenceli ve işlevsel bir yaklaşımla hayata geçirilir. Formal dil becerileri eğitimine ek olarak dersler, proje çalışmaları, videolar, oyunlar ve St. Giles International’ın pek çok farklı İngiliz dili eğitim kaynaklarının kullanılmasını da içermektedir. Amaç, öğrencilerin kendilerine olan güvenini arttırmak ve daha etkili bir şekilde İngilizce iletişim kurmalarını sağlamaktır.

Aktivite Programı

Öğrenciler her gün ilgi alanları için özellikle tasarlanmış olan çeşitli ve ilginç aktivitelerden oluşan bu programda yer alırlar. Aktiviteler, futbol, voleybol, yüzme, basketbol ve tenis gibi sporların yanı sıra film gösterimi, disko, akşam oyunları, bowling ve tarihi yerlere yapılan geziler gibi sosyal ve kültürel aktiviteleri de içermektedir.

Tam gün geziler Londra,Cambridge, Brighton, Stonehenge şehirlerine düzenlenmektedir. Yarım gün geziler Windsor Kalesi, Tarihi Hastings and Dover'a ve Leeds Kalesine düzenlenmektedir.

Tarih Aralığı:
08 Temmuz – 12 Ağustos 2018 tarihleri arasında programa başlamak mümkündür.

Program Ücreti

2 hafta:
• 2.270 GBP
3 hafta:
• 3,305 GBP

İsteğe bağlı eskrim ve tenis dersleri haftada 5 saat.

Eskrim haftalık: £155, tenis haftalık £120.

 

Program Ücretine Dahil Hizmetler :

 • Haftada 20 ders İngilizce eğitimi
 • Konaklama
 • Günde 3 öğün yemek
 • Her hafta 2 tam gün gezi
 • Her hafta 2 yarım gün gezi
 • Gündüz ve akşam aktivite programı
 • Havaalanı transferleri
 • 24 saat acil telefon numarası servisi
 • Öğrenci çantası
 • Yerleştirme testi
 • Bitirme Sertifikası

0 Yorum:


 •  yazmış:


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×