Swanage, Bournemouth (8–17 yaş arası)

Harrow House 1969 yılında kurulduğu günden bu yana 60’tan fazla ülkeden gelen öğrencilere kaliteli dil eğitimi sağlayan bir dil okuludur. Aynı zamanda British Council akreditasyonuna sahip olup , English UK, ve Ralsa üyesidir. Harrow House Swanage şehrin merkezinde Purbeck Tepeleri, deniz ve Isle of Wight manzarasıyla çevrilidir. Kumsallar ve şehir merkezi 10 dakika yürüyüş mesafesindedir. Harrow House, Swanage’da bulunan tek dil okulu olma özelliğiyle öğrencilerin İngilizler ve İngiliz yaşam tarzıyla entegrasyonunu maximum seviyededir. Kampüs olanakları İngiltere’deki diğer dil okullarından açık ara farklıdır. 

Okul

 

Konaklama Detayları

Öğrencilerin okul yurdunda (8- 17 yaş) veya aile yanında (14- 17 yaş) konaklama imkanı vardır.  Yurt odaları 2,3,5 ve 6 kişiliktir. Banyo ve tuvaletler ortak kullanılır. Ekstra ücret ödeyerek çift kişilik özel banyolu oda seçilebilir. Yurtta ayrıca çamaşırhane hizmeti sunulmaktadır. Yurt, 24 saat  okul görevlisi gözetimindedir. 

Ücretler

Merkez: Swanage, Bournemouth
Tarih: 02 Haziran– 08 Eylül 2018
Konaklama: Yurt ya da aile yanı 
2 hafta: £ 1,660
3 hafta: £ 2,350

Aktivite Programı

Öğrenciler her gün ilgi alanları için özellikle tasarlanmış olan çeşitli ve ilginç aktivitelerden oluşan bu programda yer alırlar. Aktiviteler, futbol, voleybol, yüzme, basketbol ve tenis gibi sporların yanı sıra film gösterimi, disko, akşam oyunları, bowling ve tarihi yerlere yapılan geziler gibi sosyal ve kültürel aktiviteleri de içermektedir.

2 haftalık programa 1 tam gün ve 1 yarım gün gezi dahildir. Örnek tam gün geziler, Londra, Oxford, Bath, Winchester and Beaulieu, Salisbury and Stonehenge, Portsmouth, Southampton. Yarım gün geziler ise Bournemouth, UNESCO Jurassic Coastal Trails, Swanage Beach, Durlston Country Park vb.

0 Yorum:


  •  yazmış:


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×