St. Giles International

St. Giles International

St. Giles International, 1955 yılında Londra’da kurulmuştur ve Büyük Britanya, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Brezilya’da bulunan okullarında eğitim vermektedir. Büyük Britanya’da tesis edilen en eski ve en başarılı İngiliz dili eğitim kurumlarından birisidir ve mükemmellik ünvanı St. Giles International ile özdeşleşmiştir. Genç öğrenciler için uzmanlık kursları ile engin bir deneyime sahiptir.

 

St. Giles International Gençlik Konaklama Yaz Kampı, dünyanın dört bir yanından gelen 12-17 yaş arası öğrencilerin çeşitli ve ilginç aktivitelerle hem eğlenip hem de İngilizce dil becerilerini de geliştirme imkanı sunar.

Bölge

Kurs, Amerika’nın Bati kıyısında yer alan San Francisco’da verilmektedir. Program California Eyalet Üniversitesi East Bay kampüsünde sunulmaktadır. Kampüs San Francisco şehir merkezine 40 dakika uzaklıktadır.

Konaklama

Öğrenciler üniversite kampüsünde yer alan yurtlarda çift kişilik ortak banyolu odalarda konaklayacaktır. Yurtta her 6 – 8 öğrencinin kullanımı için içerisinde buzdolabı, mikrodalga fırın, masa ve sandalyelerin bulunduğu ortak alanlar bulunmaktadır. Her katta ayrıca çalışma odaları mevcuttur. Yurtta ayrıca bilgisayar odası, oyun odası ve çamaşırhane bulunmaktadır. Yurtta 24 saat güvenlik hizmeti verilmektedir. Yurtlara giriş, kart-anahtar ile sağlanmaktadır.

 

Yemekler

Tüm öğrencilere paket öğle yemeğinin verildiği gezintiler hariç, Californiya Eyalet Üniversitesi East Bay kampüsünde bulunan geniş kafeteryada her türlü yemek sağlanmaktadır. Sağlıklı ve çeşitli yemekler verilmektedir ve özel diyet istekleri sağlanmaktadır.

Dil Programı

Öğrenciler 15 kişilik uluslararası sınıflarda her hafta 20 ders eğitim alacaklardır. Her ders 50 dakika sürmektedir. İlk gün, öğrenciler seviye belirleme sınavına tabi tutulurlar ve bu sınava göre seviyelerine uygun bir sınıfa yerleştirilirler. Her öğrenci kurs sonunda sertifika alır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her türlü seviyeden öğrenci kabul edilir.

Öğretmenlerin hepsi alanlarında uzmandır ve öğrencilerin ihtiyaçlarını anlama konusunda çok başarılıdırlar. Derslerin temeli konuşma ve dinleme üzerine kurulmuştur ve dil kullanımı eğlenceli ve işlevsel bir yaklaşımla hayata geçirilir. Formsal dil becerileri eğitimine ek olarak dersler, proje çalışmaları, videolar, oyunlar ve St. Gile International’ın pek çok farklı İngiliz dili eğitim kaynaklarının kullanılmasını da içermektedir. Amaç, öğrencilerin kendilerine olan güvenini arttırmak ve daha etkili bir şekilde İngilizce iletişim kurmalarını sağlamaktır.

Aktivite Programı

Öğrenciler her gün ilgi alanları için özellikle tasarlanmış olan çeşitli ve ilginç aktivitelerden oluşan bu programda yer alırlar. Aktiviteler, futbol, voleybol, yüzme, basketbol ve tenis gibi sporların yanı sıra film gösterimi, disko, akşam oyunları, bowling ve tarihi yerlere yapılan geziler gibi sosyal ve kültürel aktiviteleri de içermektedir.

 

Programda her hafta 2 tam ve 3 yarım gün gezi bulunmaktadır. Tam gün geziler Disneyland Resort, Holywood, Santa Monica Plajı, six Flags Magic Mountain ve Universal Studios.

Program Tarihleri

24 Haziran – 05 Ağustos 2018 tarihleri arasında programa başlamak mümkündür.

Program Ücreti

2 hafta : 3.172 USD
3 hafta : 4,500 USD

Program Ücretine Dahil Hizmetler :

 • Haftada 20 saat ders
 • Yurtta çift kişilik odalarda konaklama
 • Günde 3 öğün yemek
 • Her hafta 2 tam gün gezi
 • Her hafta 3 yarım gün gezi
 • Gündüz ve akşam aktivite programı
 • Havaalanı Transferleri
 • 24 saat acil telefon numarası servisi
 • Öğrenci çantası
 • Yerleştirme testi
 • Bitirme Sertifikası

0 Yorum:


 •  yazmış:


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×