Califronia Yazı

St. Giles International, 1955 yılında Londra’da kurulmuştur ve Büyük Britanya, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Brezilya’da bulunan okullarında eğitim vermektedir. Büyük Britanya’da tesis edilen en eski ve en başarılı İngiliz dili eğitim kurumlarından birisidir ve mükemmellik ünvanı St. Giles International ile özdeşleşmiştir. Genç öğrenciler için uzmanlık kursları ile engin bir deneyime sahiptir.

St. Giles International Gençlik Konaklama Yaz Kampı, dünyanın dört bir yanından gelen 14–17 yaş arası öğrencilerin çeşitli ve ilginç aktivitelerle hem eğlenip hem de İngilizce dil becerilerini de geliştirme imkanı sunar.
Bölge
Kurs, Amerikanın en önemli metropollerinden biri olan New York şehirinde bulunmaktadır. Ayrıca kurs Columbia Üniversitesi, Ivy League üniversitesidir, kampusunda yer alır. Kampus Manhattan’ın tam kalbindedir. Öğrencilere, dünyanın en harika şehirlerinden birinde yaşama ve eğitim alma imkanı sunar.
Konaklama
Öğrenciler üniversite kampüsünde yer alan yurtlarda çift kişilik ortak banyolu odalarda konaklayacaktır. Yurtta her 6 – 8 öğrencinin kullanımı için içerisinde buzdolabı, mikrodalga fırın, masa ve sandalyelerin bulunduğu ortak alanlar bulunmaktadır. Her katta ayrıca çalışma odaları mevcuttur. Yurtta ayrıca bilgisayar odası, oyun odası ve çamaşırhane bulunmaktadır. Yurtta 24 saat güvenlik hizmeti verilmektedir. Yurtlara giriş, kart-anahtar ile sağlanmaktadır.
Dil Programı
Öğrenciler 15 kişilik uluslararası sınıflarda her hafta 20 ders eğitim alacaklardır. Her ders 50 dakika sürmektedir. İlk gün, öğrenciler seviye belirleme sınavına tabi tutulurlar ve bu sınava göre seviyelerine uygun bir sınıfa yerleştirilirler. Her öğrenci kurs sonunda sertifika alır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her türlü seviyeden öğrenci kabul edilir.
Öğretmenlerin hepsi alanlarında uzmandır ve öğrencilerin ihtiyaçlarını anlama konusunda çok başarılıdırlar. Derslerin temeli konuşma ve dinleme üzerine kurulmuştur ve dil kullanımı eğlenceli ve işlevsel bir yaklaşımla hayata geçirilir. Formsal dil becerileri eğitimine ek olarak dersler, proje çalışmaları, videolar, oyunlar ve St. Gile International’ın pek çok farklı İngiliz dili eğitim kaynaklarının kullanılmasını da içermektedir. Amaç, öğrencilerin kendilerine olan güvenini arttırmak ve daha etkili bir şekilde İngilizce iletişim kurmalarını sağlamaktır.
Aktivite Programı
Öğrenciler her gün ilgi alanları için özellikle tasarlanmış olan çeşitli ve ilginç aktivitelerden oluşan bu programda yer alırlar. Aktiviteler, futbol, voleybol, yüzme, basketbol ve tenis gibi sporların yanı sıra film gösterimi, disko, akşam oyunları, bowling ve tarihi yerlere yapılan geziler gibi sosyal ve kültürel aktiviteleri de içermektedir.

Programda her hafta 2 tam ve 2 yarım gün gezi sunulmaktadır. Tam gün geziler; Golden Gate Köprüsü ve Pier 39  gezisi, Çin Mahallesi, Alkatraz, San Fransisko'da tramvay gezisi v.b. 
Öğrenciler isterlerse, 3 hafta İş İngilizcesi kursu ya da 2 hafta turizm İngilizcesi kursu alabilirler

Tarih 01 Temmuz – 29 Temmuz 2018 tarihleri arasında programa başlamak mümkündür

Ücret: 2 hafta: 3.670 USD
3 hafta: 5.405 USD

Yukarıda verilen ücretler 2 ve 3 haftalık yaz okulu ücretleridir.

 • Haftada 20 ders (16,7 saat).
 • Yurtta çift kişilik odalarda konaklama.
 • Günde 3 öğün yemek
 • Her hafta 2 tam gün gezi
 • Her hafta 2 yarım gün gezi
 • Gündüz ve akşam aktivite programı
 • Havaalanı Transferleri
 • 24 saat acil telefon numarası servisi
 • Öğrenci çantası
 • Yerleştirme testi
 • Bitirme Sertifikası

0 Yorum:


 •  yazmış:


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×