Pace Üniversitesi yada Amerika’da bir başka üniversitede MBA yapmak isteyen öğrencileri programa ve gerekliliklerine hazırlamaktadır.

Öğrenciler programa 12 hafta (Haziran dönemi) yada 14 hafta (Güz ve Bahar dönemleri ) katılım sağlayabilmektedir. İleri düzeydeki öğrenciler Yaz, Bahar ve Güz dönemlerinde sunulan 6 ve 7 haftalık programa da katılabilirler.

Öğrenciler aşağıda buluna listedeki dersleri seçebilmektedir. Uluslararası öğrencilerin minimum 18 kredi alması gerekmektedir.

Pre-Graduate Academic Skills: (4.5 kredi)
Öğrenciler MBA programında gerekli olarak kritik düşünme, araştırma , yazı tekniklerini öğrenirler. Öğrenciler Amerikan iş hayatından ve kültüründen seçilen projeler üzerinde çalışma yaparlar. Profesör ve iş hayatından profesyoneller konuşmacı olarak derslere katılım sağlar.

Pre-Graduate Communication Skills: (4.5 kredi)
Öğrenciler grup projeleri ve sınıf sunumlarında gerekli becerileri edinir.Öğrenciler gerçek lisansüstü projelerde edindikleri beceriler ile sunum hazırlama , araştırma yapma ve sunum gerçekleştirme imkanı bulur.

Online Academic Skills:
Bu ders high-intermediate ile advanced level ingilizceye sahip İngilizce okuma , yazma ve araştırma yeteneklerini geliştirmek isteyen öğrenciler içindir. Ders World Wide Web tarafından verilen tamamı online ödev ve iletişimden oluşmaktadır.

Case Studies and the Art of Problem Solving:
Bu ders MBA eğitiminin en belirgin araçlarından sayılan durum çalışması üzerine kuruludur. Öğrenciler gerçek hayattan alınan problemleri çözerek bireysel olarak yada grup olarak problemleri analiz etme , karar alma ve çözümleri sınıfa sunma konusunda kendilerini geliştirmektedir.Bu yetenekler isletme mastar programında başarılı olmak isteyenler için çok gereklidir.

American Business Culture:
Ders aktiviteleri , ziyaretçi konuşmacılar, film, Internet araştırmaları ve takım sunumları ile, öğrenciler işletme hayatinin değerlerini ve geleneklerini öğrenir. Ders problem çözümleri ve grup çözüm sunumları için takım çalışması üzerinde durmaktadır.

Program süresi: 6, 7, 14 yada 7 haftalık programlar.

Fiyat ve konaklama bilgilerine aşağıdaki linkten veya ofislerimizi arayarak ulaşabilirsiniz

Fiyatlar

0 Yorum:


  •  yazmış:


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×