WESTEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 2000 yılından bu yana yurtdışında eğitim planlayan herkese akademik geçmişine, yeteneklerine, kariyer hedefine, kişisel beklentilerine ve bütçesine uygun eğitimi sunmakta, bu eğitime giden yolda tüm işlemleri sizin için titizlikle yürütmekte ve eğitiminiz süresince de size destek olmaya devam etmekteyiz. Bugüne kadar binlerce öğrenciye sunulan kişiye özel yüksek kaliteli danışmanlık anlayışımız  bizi Türkiye’nin önde gelen Yurtdışı Eğitim Firmalarından biri yapmaktadır. Aynı anlayış ile sürekli daha iyiyi hedefleyerek yolumuza devam etmekteyiz. 

Gün geçtikçe zorlaşan rekabet ortamında ayakta kalabilmeniz için en iyi eğitim ve kariyer olanaklarını değerlendirmeniz gerekmektedir. Doğru ülke – şehir – okul – program önerilerinden emin olabileceğiniz, tüm yazışmalarınızı sizinle aynı heyecanla takip edecek, vize başvurunuzda gerekli tüm desteği verecek profesyonel eğitim danışmanına ihtiyacınız olacaktır.

Yurtdışı eğitim hayallerinizi WESTEDU tecrübe ve güvencesiyle gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Yurtdışı eğitimi ile ilgili merak ettiğiniz her konuda danışmanlarımızdan ücretsiz bilgi edinebilirsiniz.

Sunduğumuz Hizmetler 

Doğru ülke, şehir ve program tespitleri Seçilen programlara başvuruların yapılması ve takibi Sınav skorlarının gönderilmesi Konaklama Organizasyonu Vize Danışmanlığı Seyahat ve karşılama organizasyonu Eğitim süresince sürekli destek ve danışmanlık hizmeti. 

 

 

Kayıtlı Olduğumuz Uluslararası Eğitim Kuruluşları

 

Kuruluş 1    
 
 
 
 

1 Yorum:


  • Tamer Yüksel yazmış:2014-12-25 13:51:16

    Yurt dışında akademik bir kariyer planlamak ve bu hedefi gerçekleştirmek emek isteyen bir süreçtir.


Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×