SERTİFİKA PROGRAMLARI

Mesleki alanda ilerlemek isteyen öğrencileri ve profesyonellere, kısa ve uzun süreli sertifika – diploma programları sunuyoruz. Seçtikleri meslek alanında ilerlemek isteyenler için bulunmaz bir fırsat olan sertifika programları – diploma programları çok çeşitlilik gösterir.

Sertifika ve Diploma

Sertifika – diploma programlarına katılarak sizinle aynı mesleği seçmiş, bir çok ülkenin vatandaşı ile tanışma ve kendinize yeni iş imkanları oluşturma fırsatını da bulabilirsiniz. Mesleki anlamda bilgi artırımı, farklı ülkelerden gelen katılımcılarla yapılan fikir alışverişi, katılımcılara kendi alanlarında daha büyük söz hakkı ve güven verecektir.

Tahmin edemeyeceğiniz kadar çok seçenekten biri mutlaka size ve iş arkadaşlarınıza uyacaktır. Seçtiğiniz mesleki alanda kendinizi geliştirmek ve vazgeçilmez olmak istiyorsanız eğitime asla dur demeyin…

Amerika’da Sertifika Programları

CSU EAST BAY CSU EAST BAY

Program 6 ay (2 dönem) sertifika yada 9 ay (3 dönem) diploma şeklinde verilmektedir.

SAN DIEGO STATE UNIVERSITY SAN DIEGO STATE UNIVERSITY

ALI 1981 den bu yana Teacher Training eğitimi vermektedir. Ve program dil okulları, üniversiteler, eğitim bakanlıkları, idari bolümler ve en iyi eğitim kuruluşları tarafından tanınmaktadır.

UCLA EXTENSION UCLA EXTENSION

 

  • Seçeceğiniz sertifika programına bağlı olarak lise yada üniversite mezuniyeti

UNIVERSITY OF CALIFORNIA, IRVINE UNIVERSITY OF CALIFORNIA, IRVINE

 Dünyanın en büyük ve en kaliteli eğitim verilen okullarından biridir.

UC BERKELEY UC BERKELEY

 UC Berkeley Uluslararası Diploma programları 4 ay sureli programlardır. Sadece Management and Business Track 8 ay süreli bir progradır. Diploma programlarını takiben ayrıca 4 ay süreli staj imkanı da sunulmaktadır

UC RIVERSIDE UC RIVERSIDE

İngilizce öğretmenliği eğitimi almış ancak yeterli bir tecrübesi olmayan ancak İngilizce yi diğer kişilere öğretmek isteyen kişilere yöneliktir.

UCSD BUSINESS UCSD BUSINESS

Program alanda iş tecrübesi yada eğitimi olmayan geç profesyonellere yöneliktir.Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×