ELS DİL OKULU

 ELS, ABD’de 50 üniversite kampüsünde ve dünya çapında 10’dan fazla ülkede İngilizce ve üniversiteye hazırlanma eğitimi sunmaktadır.
Geçen elli yıl içinde ELS, 1 milyondan fazla öğrenciye İngilizce öğretmiş ve onları üniversitelere yerleştirmiştir. Her yıl, binlerce ELS mezunu, ABD’de lisans ve yüksek lisans derecesi yapıyor. Bugün ELS mezunlarının çoğu, ülkelerinde başarılı eğitimciler, iş adamları ve lider devlet adamları oldular. ELS’den başarıyla mezun olan bireyler, çocuklarına da ELS okullarında eğitim almayı öneriyor.

 

ELS – CHICAGO ELS – CHICAGO

  • 0 Yorum

 ELS/Chicago, ABD’nin en büyük üçüncü şehrine yalnızca 20 dakika uzaklıktaki Dominican University’nin güzel kampüsünde yer almaktadır.

ELS – CINCINNATI ELS – CINCINNATI

  • 0 Yorum

 ELS/Cincinnati, şehir merkezinde, Cincinnati’nin üst yakasındaki University of Cincinnati (UC)’de yer alır. Bu ultra modern kampüs, yaşamak ve öğrenmek için gerekebilecek her şeyle donatılmıştır. 

ELS – CLEVELAND ELS – CLEVELAND

  • 0 Yorum

 ELS/Cleveland, Case Western University kampüsünde yer alır. Case Western, U.S. News & World Report dergisinde ABD’nin önde gelen ilk 50 üniversitesi arasında gösterilmiş prestijli bir özel üniversitedir.

ELS – COLUMBUS ELS – COLUMBUS

  • 0 Yorum

 ELS/Columbus Ohio Dominican University (ODU)’de yer almaktadır ve Columbus şehir merkezi ve Arena District’ten 15 dakika kuzeydoğuda bulunur.

ELS – DE KALB ELS – DE KALB

  • 0 Yorum

 ELS/DeKalb, 25.000’lik öğrenci sayısıyla ülkenin en büyük ikinci devlet üniversitesi olan Northern Illinois University kampüsünde yer alır. 

ELS – GRAND FORKS ELS – GRAND FORKS

  • 0 Yorum

 ELS/Grand Forks, Kuzey Dakota ve Minnesota sınırında bulunan, University of North Dakota (UND)’nın 220 hektar ormanlık alanda kurulmuş kampüsünde yer alır.

ELS – GRAND RAPIDS ELS – GRAND RAPIDS

  • 0 Yorum

 ELS/Grand Rapids, Grand Valley State University’nin Allendale kampüsünün hemen yanında yer alır.

ELS – MILWAUKEE ELS – MILWAUKEE

  • 0 Yorum

 ELS/Milwaukee Wisconsin’in en büyük şehrinde, Merquett University kampüsünde bulunmaktadır. BAsağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×