ELS DİL OKULU

 ELS, ABD’de 50 üniversite kampüsünde ve dünya çapında 10’dan fazla ülkede İngilizce ve üniversiteye hazırlanma eğitimi sunmaktadır.
Geçen elli yıl içinde ELS, 1 milyondan fazla öğrenciye İngilizce öğretmiş ve onları üniversitelere yerleştirmiştir. Her yıl, binlerce ELS mezunu, ABD’de lisans ve yüksek lisans derecesi yapıyor. Bugün ELS mezunlarının çoğu, ülkelerinde başarılı eğitimciler, iş adamları ve lider devlet adamları oldular. ELS’den başarıyla mezun olan bireyler, çocuklarına da ELS okullarında eğitim almayı öneriyor.

 

ELS – FORTSMITH ELS – FORTSMITH

  • 0 Yorum

 ELS/Fort Smith, yaklaşık 7.000 öğrencisine sayısız lisans ve ön lisans dereceleri sunan dört yıllık bir devlet üniversitesi olan University of Arkansas – Fort Smith’in güvenli ve çekici kampüsünde yer alır.

ELS – MELBOURNE ELS – MELBOURNE

  • 0 Yorum

 ELS/Melbourne, Florida’nın muhteşem altın kumsallarından yalnızca dakikalar uzaklıktaki Florida Institute of Technology (Florida Tech) kampüsünde yer alır.

ELS – MIAMI ELS – MIAMI

  • 0 Yorum

 ELS/ELS/Miami, Miami’nin sakin bir bölgesindeki Barry University’nin 36 hektarlık kampüsünde yer alır. 

ELS – NASHVILLE ELS – NASHVILLE

  • 0 Yorum

 ELS/Nashville, Murfreesboro şehrinde, Nashville’in hemen güneyinde Middle Tennessee State University (MTSU)’nin güzel kampüsünde yer alır.

ELS – ORLANDO ELS – ORLANDO

  • 0 Yorum

 ELS/Orlando, Orlando’nun bir banliyösü olan Celebration, Florida kasabasında Stetson University Center’da yer almaktadır. 

ELS – RUSTON ELS – RUSTON

  • 0 Yorum

 ELS/Orlando, Orlando’nun bir banliyösü olan Celebration, Florida kasabasında Stetson University Center’da yer almaktadır. 

ELS – ST PETERSBURG ELS – ST PETERSBURG

  • 0 Yorum

 ELS/St. Petersburg, ünlü Meksika Körfezi’nden yalnızca 5 dakika uzaklıkta, Eckerd College’ın muhteşem deniz manzaralı kampüsünde yer alır.

ELS – TAMPA ELS – TAMPA

  • 0 Yorum

 ELS/Tampa, University of Tampa içerisinde; plajların, heyecan dolu gece hayatının ve dünya standartlarında alışverişin hemen yanında tarihi ve kültürel zenginliğe sahip Tampa’nın merkezinde bulunmaktadır.Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×