ELS DİL OKULU

 ELS, ABD’de 50 üniversite kampüsünde ve dünya çapında 10’dan fazla ülkede İngilizce ve üniversiteye hazırlanma eğitimi sunmaktadır.
Geçen elli yıl içinde ELS, 1 milyondan fazla öğrenciye İngilizce öğretmiş ve onları üniversitelere yerleştirmiştir. Her yıl, binlerce ELS mezunu, ABD’de lisans ve yüksek lisans derecesi yapıyor. Bugün ELS mezunlarının çoğu, ülkelerinde başarılı eğitimciler, iş adamları ve lider devlet adamları oldular. ELS’den başarıyla mezun olan bireyler, çocuklarına da ELS okullarında eğitim almayı öneriyor.

 

ELS – PENNYSYLVANIA ELS – PENNYSYLVANIA

  • 0 Yorum

 ELS/Philadelphia, Philadelphia şehir merkezinden 25 dakika uzaklıkta bulunan Saint Joseph’s University’nin güzel ve güvenli kampüsünde yer alır. 

ELS – PITTSBURGH ELS – PITTSBURGH

  • 0 Yorum

 ELS/Pittsburgh, öğrencilerin tiyatro, sanat ve eğlence olanaklarına kolayca ulaşabilecekleri Pittsburgh şehir merkezindeki Point Park University merkez kampüsünde yer alır

ELS – PLYMOUTH NH ELS – PLYMOUTH NH

  • 0 Yorum

 ELS/Plymouth, New England’da küçük bir üniversite şehri olan New Hampshire, Plymouth’taki Plymouth State University’nin etkileyici kampüsünde yer alır

ELS – TEANECK NJ ELS – TEANECK NJ

  • 0 Yorum

 ELS/Teaneck, New York City’den yalnızca 30 dakika uzaklıktaki Fairleigh Dickinson University (FDU)’nin 20 hektarlık kampüsünde yer alır. 

ELS – WASHINGTON ELS – WASHINGTON

  • 0 Yorum

 ELS/Washington, DC, Washington, DC bölgesindeki en çekici ve en güvenli yerleşim birimlerinden birinde ve ülkenin başkentinin kalbinde yer alır. 

ELS – ATLANTA ELS – ATLANTA

  • 0 Yorum

 ELS/Atlanta, şehir merkezinden 25 dakika uzaklıkta Southern Polytechnic State University (SPSU) kampüsünde yer alır. 

ELS – CHARLOTTE ELS – CHARLOTTE

  • 0 Yorum

 ELS/Charlotte, Charlotte’un Southpark bölgesinde, Queens University ana kampüsü ile yeni Spor Kompleksi arasında kalan Park Selwyn binasında yer almaktadır.

ELS – CLEMSON ELS – CLEMSON

  • 0 Yorum

 ELS/Clemson, South Carolina’nın kırsal görünümlü üniversite şehri Clemson’da, önde gelen üniversitelerden biri olan Clemson University’nin kampüsünde yer alır.Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×