AMERİKA'DAKİ DİL OKULLARIMIZ

Aşağıdaki listeden bir Amerika dil okulu’nu seçebilir ve daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Listemizde sadece çok yoğun olarak öğrenci gönderdiğimiz dil okullarını’nı görmektesiniz. Eğer aşağıdaki listede mevcut olmayan ilgilendiğiniz bir dil okulu var ise lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Amerika Dil Okulları

FLS INTERNATIONAL FLS INTERNATIONAL

30 yıldan uzun zamandır ingilizce eğitimi veren FLS okulu Amerika'da , Orange County, Los Angeles, Las Vegas, Cookville, Philadelphia, Jersey City ve Boston şehirlerinde merkezlere sahiptir.

EC EC

 Beş ülkede 7 merkezde, dünya çapında 140’dan fazla ülkeden yılda 45.000’in üzerinde katılımcıya uluslararası standartlarda eğitim vermektedir.

KAPLAN DİL OKULU KAPLAN DİL OKULU

75 yıldır eğitim veren dil okulumuzun sadece Amerika'da değil, İngiltere, İrlanda, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda ve Singapur'da da merkezleri bulunmaktadır. 

ST GILES INTERNATIONAL DİL OKULU ST GILES INTERNATIONAL DİL OKULU

  St Giles International 1955 yılında kurulmuş çok köklü bir eğitim kurumudur.

WESLI DİL OKULU WESLI DİL OKULU

  Wesli 1981 yılında kurulmuş olan okul Wisconsin Universitesinin bünyesinde eğitim vermektedir.

UNIVERSITY OF CALIFORNIA – IRVINE UNIVERSITY OF CALIFORNIA – IRVINE

  Dünyanın en büyük ve en kaliteli eğitim verilen okullarından biridir. 109 önlisans düzeyinde, 50 master düzeyinde ve 38 PhD programlarıyla son derece geniş bir yelpazeye sahip olan bir okuldur.

UCLA UCLA

 UCLA 1919 yılında ve Pasifik okyanusuna sadece 5 mil uzaklıkta kurulmuştur. Amerikanın en prestijli ve sıralamada en yukarılarda yer alan bir okuldur.

UNIVERSITY OF CALIFORNIA – RIVERSIDE UNIVERSITY OF CALIFORNIA – RIVERSIDE

 Dünyanın en büyük ve en kaliteli eğitim verilen okullarından biridir. 109 önlisans düzeyinde, 50 master düzeyinde ve 38 PhD programlarıyla son derece geniş bir yelpazeye sahip olan bir okuldur. Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×