AMERİKA'DAKİ DİL OKULLARIMIZ

Aşağıdaki listeden bir Amerika dil okulu’nu seçebilir ve daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Listemizde sadece çok yoğun olarak öğrenci gönderdiğimiz dil okullarını’nı görmektesiniz. Eğer aşağıdaki listede mevcut olmayan ilgilendiğiniz bir dil okulu var ise lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Amerika Dil Okulları

CONNECT ENGLISH SAN DIEGO CONNECT ENGLISH SAN DIEGO

 CONNECT ENGLISH

SAN DIEGO'da üç farklı kampüste uygun fiyatlı eğitim sunmaktadır.

UC Davis Extension Uluslararası Eğitim Merkezi UC Davis Extension Uluslararası Eğitim Merkezi

Uluslararası öğrenciler için mükemmel bir donanıma sahip olan Davis sürekli eğitim merkezi, gerek eğitim alanında gerekse dünya vatandaşı olma yolunda fırsatlar sunmakta ve yaşam boyu sürebilecek yeni arkadaşlıklar edinmenize olanak sağlamaktadır. Davis, ileri görüşlü, sosyal  olarak  yenilikçi, çevreye  duyarlı, bilinçli ve yaratıcı bir nüfusa  sahiptir. Amerika Birleşik Devletlerinin "bisiklet başkentidir".   Davis, çeşitli, dinamik ve misafirperver bir topluma sahiptir.

CALIFORNIA STATE UNIVERSITY, SAN MARCOS CALIFORNIA STATE UNIVERSITY, SAN MARCOS

 The American Language and Culture Instıtute – ALCI California State University San Marcos’da uluslararası öğrenciler için birçok İngilizce programı sunar. Her yıl değişik ülkelerden 100’den fazla öğrenciyi ağırlar. Öğretim görevlilerinin hepsi master derecesine sahip tecrübeli eğitmenlerdir. Sınıf mevcudu ortalama 15 kişidir.

MENTOR MENTOR

 Mentor DİL OKULU LOS ANGELES

ALCC ALCC

1975 yılında kurulmuştur ve 37 yıldır geliştirmiş oldukları ALCC METODU ile İngilizce öğrenimi kolay ve eğlenceli bir şekilde sunmaktadır.

EF DİL OKULU EF DİL OKULU

1965 yılından beri eğitim veren dil okulunun Amerika, İngiltere, İrlanda, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Güney Afrika, Fransa, Almanya, İspanya, İtalya, Ekvator, Kosta Rika ve Çin’de merkezleri bulunmaktadır.

EMBASSY CES DİL OKULU EMBASSY CES DİL OKULU

 Embassy English oldukça köklü ve güçlü bir eğitim kurumudur. Beş ülkede 20 merkezde, dünya çapında 120’den fazla ülkeden katılımcıya uluslararası standartlarda eğitim vermektedir.

ELS DİL OKULU ELS DİL OKULU

  • 0 Yorum

 ELS, ABD’de 50 üniversite kampüsünde ve dünya çapında 10’dan fazla ülkede İngilizce ve üniversiteye hazırlanma eğitimi sunmaktadır.Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×