KANADA'DAKİ ÜNİVERSİTELER

Kanada’da Üniversite – Aşağıdaki listeden bir üniversite seçebilir ve daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Listemizde sadece çok yoğun olarak öğrenci gönderdiğimiz üniversiteleri görmektesiniz. Eğer aşağıdaki listede mevcut olmayan ilgilendiğiniz bir üniversite var ise lütfen bizimle iletişim kurunuz.

 

ACADIA UNIVERSITY ACADIA UNIVERSITY

  • 0 Yorum

 1838 yılında kurulan ve ülkenin en eski üniversitelerinden biri olan Acadia Üniversitesi Kanada’nın yıllık üniversite sıralamalarından biri olan “Maclean’s” de lisans eğitimi veren üniversiteler arasında birinci sırada yer almaktadır.

ALGONQUIN COLLEGE ALGONQUIN COLLEGE

  • 0 Yorum

 Ontario eyaletinin en seçkin kolejlerinden birisi olan Algonquin College Kanada’nın başkenti Ottawa’dadır. 1960 yılında kurulan kolejin 11000 tam zamanlı öğrencisi bulunmaktadır.

CONCORDIA UNIVERSITY CONCORDIA UNIVERSITY

1974 yılında iki farklı enstitünün (Loyola College (1896) ve Sir George Williams University (1926) ) birleşmesi ile kurulmuştur.

CONESTOGA COLLEGE – ONTARIO CONESTOGA COLLEGE – ONTARIO

Ontario eyaletinde 5 farklı kampüste eğitim veren kolej 6 yıldır Ontario eyaletinin 1 numaralı koleji seçilmektedir.

COQUITLAM COLLEGE COQUITLAM COLLEGE

  • 0 Yorum

 British Columbia Eyaleti Coquitlam şehrinde yer alan kolej lise eğitimi, üniversite transfer programları ve İngilizce dil eğitimi sunmaktadır. 

DALHOUSIE UNIVERSITY DALHOUSIE UNIVERSITY

  • 0 Yorum

1818 yılında kurulan okul Kanada’dan bile eskidir. Dalhousie Üniversitesi Atlantik Kanada’daki en yüksek lisans ve lisansüstü bölüm sayısına sahip üniversitesidir.

GEORGE BROWN COLLEGE GEORGE BROWN COLLEGE

  • 0 Yorum

 Toronto’nun merkezinde bulunan 40 yıllık okulumuz George Brown College,Toronto’nun ekonomi,kültür ve sosyal alanlarda işlenmiş bir cevheri gibidir

VANCOUVER ISLAND UNIVERSITY VANCOUVER ISLAND UNIVERSITY

  • 0 Yorum

 Lisans eğitimini işletme dışında bir alanda tamamlamış ve Vancouver Island Universityde MBA yapmak isteyen öğrenciler öncelikle 8 hafta süreli Management Foundation programına katilabilmekteDİR.Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×