AMERİKA'DAKİ ÜNİVERSİTELER

 Amerika’da Üniversite – Aşağıdaki listeden bir üniversite seçebilir ve daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Listemizde sadece çok yoğun olarak öğrenci gönderdiğimiz üniversiteleri görmektesiniz. Eğer aşağıdaki listede mevcut olmayan ilgilendiğiniz bir üniversite var ise lütfen bizimle iletişim kurunuz.

 

CALİFORNİA STATE UNİVERSİTY SAN MARCOS CALİFORNİA STATE UNİVERSİTY SAN MARCOS

  • 0 Yorum

 CSU San Marcos 1989 yılında Amerika’nin lisans ve lisansüstü eğitim sunan en büyük devlet üniversitesi sistemi olan California State Universitesi sisteminin 20. Kampusu olarak kurulmuştur.

DEVRY UNİVERSİTY DEVRY UNİVERSİTY

  • 0 Yorum

 DeVry University 1931 yılında kurulmuştur. 52.000 öğrenci kapasitesine sahiptir. Amerika’da  çeşitli kampüslerinde eğitim vermektedir.

EDMONDS COMMUNİTY COLLEGE EDMONDS COMMUNİTY COLLEGE

  • 0 Yorum

 Devlet koleji olan Edmonds Community College; Washington Eyaletinde, Seattle’ın 20 dakika kuzeyinde bulunmaktadır. Okul 10.000 öğrencisine; 2 yıllık diploma ve sonrasında üniversitelere transfer imkanı, İngilizce Hazırlık Programı (ESL), 1 ve 2 senelik özel diploma programları, uluslararası staj programı ve lise bitirme programı sunmaktadır.

FONTBONNE UNİVERSİTY FONTBONNE UNİVERSİTY

  • 0 Yorum

 1923 yılında kurulan Fontbonne Üniversitesi; Missouri Eyaleti’nin St. Louis şehrinde bulunmaktadır. Okul 2.300 öğrencisine 28 ana dal, 18 alt eğitim dalı ve 11 master programıyla eğitim vermektedir. Okul yıl boyunca öğrenci kabul eder.

FOOTHILL COLLEGE FOOTHILL COLLEGE

  • 0 Yorum

 2 yıllık bir devlet koleji olan Foothill College; San Francisco’nun 64 km. güneyinde ve San Jose’nin 24 km. kuzeyinde bulunan, Silikon Vadisi’nin tam kalbindeki Los Altos tepesinde kuruludur. 

GOLDEN GATE UNIVERSITY GOLDEN GATE UNIVERSITY

  • 0 Yorum

 Amerika’nin California Eyaleti’nin San Francisco şehrinde 1901′den bu yana egitim vermektedir. Lisans ve lisansüstü düzeyde eğitim veren okulda 11 lisans ve 20 master programı sunulmaktadır. Okulda toplam 5.200 öğrenci eğitim almaktadır.

JOHNSON & WALES UNIVERSITY JOHNSON & WALES UNIVERSITY

  • 0 Yorum

 Johnson & Wales Üniversitesi ilk olarak 1914 yılında Providence’da Rhode Island’da İşletme Fakültesi olarak kurulmuştur. Üniversite bugün 5 farklı kampüste toplam 16.000 öğrencisine 48 ana dalda eğitim vermektedir. 

LA SALLE UNIVERSITY LA SALLE UNIVERSITY

  • 0 Yorum

 1863 yılında kurulmuş olan okul; ülkenin önde gelen özel üniversitelerinden biridir. Philadelphia şehrinde bulunan okulun ana kampüsü “Northwest Philadelphia” şehir merkezine sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Asağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×