AMERİKA'DAKİ ÜNİVERSİTELER

 Amerika’da Üniversite – Aşağıdaki listeden bir üniversite seçebilir ve daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Listemizde sadece çok yoğun olarak öğrenci gönderdiğimiz üniversiteleri görmektesiniz. Eğer aşağıdaki listede mevcut olmayan ilgilendiğiniz bir üniversite var ise lütfen bizimle iletişim kurunuz.

 

UNIVERSITY OF CALIFORNIA DAVIS UNIVERSITY OF CALIFORNIA DAVIS

UC Davis, International Law Programs, Uluslararası Hukuk Programları

Master of Law (LL.M.)

Summer International Commercial Law LL.M.

ADELPHI UNIVERSITY ADELPHI UNIVERSITY

1869 yılında kurulan okul, 7.700′den fazla öğrencisiyle 634 fakültede eğitim verir. Ekim ve Ocak sömestrlerinde öğrenci kabul etmektedir.

ASHLAND UNIVERSITY ASHLAND UNIVERSITY

  • 0 Yorum

1878 yılında kurulmuş olan Ashland Üniversitesi Ohio Eyaleti’nde, eyaletin en büyük iki şehri olan Cheveland ve Colombus’un ortasında bulunan Ashland şehrinde yer almaktadır.

AVILA UNIVERSITY AVILA UNIVERSITY

  • 0 Yorum

1916 yılında St Teressa Koleji olarak kurulan okul, 1963 yılında daha büyük bir kampüse sahip olmuştur. Ve bu tarihte okul Avila adını almıştır. Ve 2002 yılında eğitim anlamındaki gelişimi ve büyümesi doğrultusunda üniversite olmuştur.

BERKELEY COLLEGE BERKELEY COLLEGE

  • 0 Yorum

1931 yılında kurulan kolejin 5 farklı kampüsü bulunmaktadır. Bu 5 kampüsün 2’si New York, 3′ü ise New Jersey’de bulunmaktadır.

BETHANY LUTHERAN COLLEGE BETHANY LUTHERAN COLLEGE

  • 0 Yorum

 

 1927 yılında kurulmuş olan okul, Minnesota Eyaleti’nin Mankato şehrinde bulunmaktadır. 40.000 nüfuslu Mankato, St.Paul’ün 128 km. güneybatısında, Rochester’in 128 km. batısında ve Iowa Eyalet sınırının 80 km. kuzeyinde yer almaktadır.

BOSTON UNİVERSİTY CELOP BOSTON UNİVERSİTY CELOP

 Boston Üniversitesi toplam 30.000 öğrenci mevcudu ile Amerika’da yer alan özel üniversiteler arasında 4. büyük okuldur. Ayrıca 140 ülkeden 5.000 yabancı öğrenci ile uluslararası bir okul olma ünvanına sahiptir. 

CALİFORNİA STATE UNİVERSİTY, EAST BAY CALİFORNİA STATE UNİVERSİTY, EAST BAY

  • 0 Yorum

 1957 yılında kurulan okul California Eyalet Üniversite sisteminde yer alan 23 okuldan biridir. Toplam 13.000 öğrencisi bulunan okulda 8 fakülte ve lisans, lisansüstü düzeyde 100 farklı ana dal bulunmaktadırAsağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun

ankara@west-edu.com
×